۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

خرید تابلو بوم نقاشی

برای خرید تابلو بوم نقاشی می توانید از خدمات دکور آذین بهره برید. دکور آذین طرح های مختلف تابلو بوم را برای سلایق و علایق مختلف فراهم کرده است. با رجوع به بخش خرید اینترنتی تابلو بوم می توانید خرید مناسب از لحاظ طرح و قیمت داشته باشید. تابلو بوم نقاشی کاربرد فراوانی در زیباسازی محیط و اماکن مختلف اعم از مسکونی، اداری، تجاری و ... دارد. بکارگیری تابلو بوم برای زیباسازی دکوراسیون داخلی بسیار مناسب است. اگر به دنبال ایجاد محیطی لوکس و لاکچری برای خود هستید، ما به شما خرید تابلو بوم را پیشنهاد می کنیم. از طرفی تابلو بوم هزینه چندانی نداشته و با هزینه کم می توانید به بهترین نحو ممکن اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

خرید تابلو بوم نقاشی

خرید اینترنتی تابلو بوم نقاشی

در وب سایت دکور آذین امکانات آنلاین خرید تابلو بوم فراهم شده است. تعداد طرح های مختلف برای تابلو بوم بسیار بوده که کاربران می توانند از بین آن ها، طرح و نقش مورد علاقه خود را انتخاب کنند. توجه داشته باشید کیفیت تابلو بوم عرضه شده در دکور آذین به مراتب بسیار بالا بوده و چاپ های مخصوص این سازه از دسته چاپ های با رزولیشن بالا محسوب می شود. چاپ بر روی بوم یا کنواس که نوعی خاص از پارچه ها محسوب می شود در تابلو بوم انجام می گردد. حال آنکه می توان تابلو بوم را در دسته ها و نوع های مختلف تهیه کرد. انواع تابلو بوم برای عرضه در وب سایت دکور آذین عرضه شده است. طرح های کلاسیک و یا سنتی و یا طرح های مناظر و طبیعت، طرح های فشن و اسپرت و لاکچری و طرح های مختلف برای علاقه مندان در دکور آذین تهیه شده است.

خرید تابلو بوم نقاشی

انواع تابلو بوم نقاشی

از انواع تابلو بوم های نقاشی می توان به نوع تک تکه و چند تکه اشاره کرد. تصویر در نوع تک تکه بصورت کامل بوده و در نوع چند تکه تصویر و نمای کلی از کنار هم قرار گرفتن قسمت های مختلف تابلو بوم فراهم می شود. تابلو بوم به صورت با کلاف یا بدون کلاف نیز عرضه می شود. انواع تابلو بوم در دکور آذین عرضه می شود. وسعت طرح ها و مدل های تابلو بوم باعث شده است که افراد براحتی بتوانند طرح دلخواه خود را انتخاب نمایند. با خرید تالو بوم به صورت اینترنتی می توانید با داشتن زمان بیشتر برای انتخاب مناسب، طرح دلخواه خود را از بین هزاران طرح انتخاب نمایید.

قیمت تابلو بوم

از لحاظ قیمت، قیمت تابلو بوم در واحد دکور آذین به مراتب پایین تر بوده و خدمات چاپی با قیمت و هزینه پایین در این مرکز ارایه می شود. شما می توانید تابلو بوم با کیفیت را از دکور آذین تهیه کنید.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲