خرید تابلو بوم نقاشی
  • /

  • اشتراک گذاری
  • |

خرید تابلو بوم نقاشی

برای خرید تابلو بوم نقاشی می توانید از خدمات دکور آذین بهره برید. دکور آذین طرح های مختلف تابلو بوم را برای سلایق و علایق مختلف فراهم کرده است. با رجوع به بخش خرید اینترنتی تابلو بوم می توانید خرید مناسب از لحاظ طرح و قیمت داشته باشید. تابلو بوم نقاشی کاربرد فراوانی در زیباسازی محیط و اماکن مختلف اعم از مسکونی، اداری، تجاری و ... دارد. بکارگیری تابلو بوم برای زیباسازی دکوراسیون داخلی بسیار مناسب است. اگر به دنبال ایجاد محیطی لوکس و لاکچری برای خود هستید، ما به شما خرید تابلو بوم را پیشنهاد می کنیم. از طرفی تابلو بوم هزینه چندانی نداشته و با هزینه کم می توانید به بهترین نحو ممکن اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

خرید تابلو بوم نقاشی

خرید اینترنتی تابلو بوم نقاشی

در وب سایت دکور آذین امکانات آنلاین خرید تابلو بوم فراهم شده است. تعداد طرح های مختلف برای تابلو بوم بسیار بوده که کاربران می توانند از بین آن ها، طرح و نقش مورد علاقه خود را انتخاب کنند. توجه داشته باشید کیفیت تابلو بوم عرضه شده در دکور آذین به مراتب بسیار بالا بوده و چاپ های مخصوص این سازه از دسته چاپ های با رزولیشن بالا محسوب می شود. چاپ بر روی بوم یا کنواس که نوعی خاص از پارچه ها محسوب می شود در تابلو بوم انجام می گردد. حال آنکه می توان تابلو بوم را در دسته ها و نوع های مختلف تهیه کرد. انواع تابلو بوم برای عرضه در وب سایت دکور آذین عرضه شده است. طرح های کلاسیک و یا سنتی و یا طرح های مناظر و طبیعت، طرح های فشن و اسپرت و لاکچری و طرح های مختلف برای علاقه مندان در دکور آذین تهیه شده است.

خرید تابلو بوم نقاشی

انواع تابلو بوم نقاشی

از انواع تابلو بوم های نقاشی می توان به نوع تک تکه و چند تکه اشاره کرد. تصویر در نوع تک تکه بصورت کامل بوده و در نوع چند تکه تصویر و نمای کلی از کنار هم قرار گرفتن قسمت های مختلف تابلو بوم فراهم می شود. تابلو بوم به صورت با کلاف یا بدون کلاف نیز عرضه می شود. انواع تابلو بوم در دکور آذین عرضه می شود. وسعت طرح ها و مدل های تابلو بوم باعث شده است که افراد براحتی بتوانند طرح دلخواه خود را انتخاب نمایند. با خرید تالو بوم به صورت اینترنتی می توانید با داشتن زمان بیشتر برای انتخاب مناسب، طرح دلخواه خود را از بین هزاران طرح انتخاب نمایید.

قیمت تابلو بوم

از لحاظ قیمت، قیمت تابلو بوم در واحد دکور آذین به مراتب پایین تر بوده و خدمات چاپی با قیمت و هزینه پایین در این مرکز ارایه می شود. شما می توانید تابلو بوم با کیفیت را از دکور آذین تهیه کنید.

مقالات مرتبط
خرید اینترنتی تابلو بوم در تهران
9 خرداد 1398

خرید اینترنتی تابلو بوم در تهران

خرید اینترنتی تابلو بوم در تهران . برای خرید اینترنتی تابلو بوم می توانید مرکز دکور آذین را انتخاب کنید. دکور آذین خرید اینترنتی تابلو بوم یک تکه و چند تکه را برای خریداران فراهم کرده است. خرید اینترنتی باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها و دادن فرصت کافی برای خریداران جهت انتخاب تابلو بوم مناسب خود می شود.


چاپ تابلو بوم نقاشی اینترنتی
4 دی 1398

چاپ تابلو بوم نقاشی اینترنتی

چاپ تابلو بوم نقاشی اینترنتی را در دکور آذین تجربه نمایید. با چاپ تابلو بوم می توانید در زیباسازی دکوراسیون داخلی خود به بهترین نحو ممکن طرح های مختلف را اعمال کرده و خود و اطرافیان را از دیدن تابلو بوم با طرح های زیبا شگفت زده نمایید. تابلو بوم برای فضای داخلی استفاده شده، بنابراین بایستی رزولیشن چاپی مناسب برای تابلو فراهم شود تا افراد از دیدن آن ها لذت برند


چاپ عکس روی بوم نقاشی در تهران
6 آذر 1398

چاپ عکس روی بوم نقاشی در تهران

چاپ عکس روی بوم نقاشی در تهران را می توانید در دکور آذین تهیه نمایید. تابلو بوم از آنجایی که در طراحی دکوراسیون داخلی بسیار مناسب است، روشی مناسب برای چاپ عکس و تصاویر زیبا و دلخواه شما است. تابلو بوم نوعی پارچه مخصوص را شامل می شود که تصویر بر روی آن درج می شود. این تابلو ها دارای ابعاد مختلف بوده و از این روی می توان تصاویر با ابعاد مختلف را بر روی تابلو بوم درج نمود.


درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

مجوزهای وب و سئو

تماس با ما