۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

خرید اینترنتی آسمان مجازی در دکور آذین

امکان فروش آنلاین در دکور آذین بستر خرید اینترنتی آسمان مجازی را برای مخاطبان فراهم کرده است. این امر باعث صرفه جویی در هزینه ها و زمان شده و باعث می شود شما با سهولت و دقت بیشتری اقدام به انتخاب طرح دلخواه کنید. با استفاده از طرح های بکار رفته در آسمان مجازی می توانید دکوراسیون منحصر به فرد و تصاویری رویایی را برای محیط زندگی و یا محل کار فراهم نمود.

خرید اینترنتی آسمان مجازی

اما آسمان مجازی چیست!؟

آسمان مجازی نوعی از سقف های کاذب می باشد که امکان فراهم نمودن طرح های سه بعدی و ویژه را برای محیط فراهم می کند. در این سقف ها با استفاده از المان های نورپردازی، طرح ها و تصاویر سه بعدی فراهم می شود که با روش های مشابه قابل دستیابی نیست. تصاویر طبیعت از مهم ترین طرح ها به شمار آمده که طرفداران بسیاری را در دوستداران آسمان مجازی پیدا کرده است.

خرید اینترنتی آسمان مجازی

آسمان مجازی چگونه است؟

آسمان مجازی به صورت مجموعه ای بوده که متشکل از سازه نورپردازی، سازه سقف کاذب و تایل های مجازی است. این مجموعه تحت عنوان آسمان مجازی ارایه شده و عملیات نصب صورت می گیرد. برای نورپردازی از لامپ های مخصوص استفاده می شود. سازه سقف کاذب نیز که برای قرارگیری مجموعه استفاده می شود.

اما تایل های مجازی چیست؟

در واقع تایل های مجازی وجه تمایز سقف های کاذب با آسمان مجازی است. تایل ها برای چاپ طرح دلخواه استفاده می شود. حال آن که طرح انتخابی می تواند به صورت متفاوت انتخاب شود، از تصاویر طبیعت گرفته تا تصاویر اسپرت و فشن. هر طرحی بسته به سلیقه مشتری قابل چاپ و استفاده است.

طرح آسمان مجازی چه مزایایی دارد؟

طرح های انتخابی برای آسمان مجازی می تواند متنوع انتخاب شود، طرح های طبیعت اط برجسته ترین طرح های انتخابی توسط افراد است. فراهم شدن فضای گرم و طبیعی برای محیط باعث ایجاد فضای آرامش بخش و دلنشین برای مخاطبان می شود. قطعا شما در طبیعت و فضاهای این چنینی احساس لذت زیادی می کنید. با طرح طبیعت برای آسمان مجازی این امر را برای محیط زندگی خود فراهم کنید. کاهش استرس ها و اضطراب از مزایای این طرح ها است.

طرح های فشن و اسپرت، طرح های شهری یا تصاویر هواپیما، پرندگان و ... همه برای آسمان مجازی بسته به سلیقه شما قابل دستیابی است ولی بایستی توجه نمایید، زیبایی بدست آمده به این روش کاملا متمایز از سقف های مجازی بوده و با سایر روش ها قابل دستیابی نیست.

برای خرید اینترنتی آسمان مجازی می توانید از طریق وب سایت دکور آذین اقدام به سفارش طرح دلخواه خود نمایید.

مقالات مرتبط

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

برای خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب می توانید به واحد کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز تهیه و چاپ کاغذ دیواری با قیمت مناسب در تهران محسوب می شود. فراهم شدن امکانات انلاین سفارش کاغذ دیواری در این مرکز فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

با قیمت چاپ کاغذ دیواری ارزان در مجموعه دکور آذین می توانید به بهترین نحو طرح دلخواه و سفارشی خود را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری داشته باشید. اما در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار است؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی چاپ را مورد بررسی می نماییم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲