۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

جدیدترین طرح های پوستر دیواری

جدیدترین طرح های پوستر دیواری را در دکور آذین انتخاب کنید. با ارایه طرح های جدید پوستر دیواری امکان درج و استفاده از پوستر دیواری در اماکن و محیط های مختلف با سلایق مختلف فراهم شده است. با جدیدترین طرح های پوستر دیواری ارایه شده تمامی سلایق و گروه های سنی مختلف می تواند با انتخاب های متنوع خود اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی به شکل مطلوب و دوست داشتنی خود نمایند.

جدیدترین طرح های پوستر دیواری

جدیدترین طرح های پوستر دیواری اتاق کودک

طرح های پوستر دیواری برای اتاق کودک متناسب با روحیات کودکان بوده و انتخاب طرح براساس سلایق و جنسیت مختلف قابل انجام است. طرح های انتخابی برای پوستر دیواری اتاق کودک بایستی باعث رشد و شکوفایی استعداد های این عزیزان شود. در جدیدترین طرح های پوستر دیواری اتاق کودک توجه به رنگ بندی و انتخاب تصاویر شخصیت های محبوب برای کودکان و نوجوانان بسیار مورد توجه قرار گرفته است. رنگ های شاد و مورد علاقه برای این گروه انتخاب می شود. به عنوان مثال دختران به رنگ هایی نظیر صورتی بسیار علاقه مند هستند و رنگ آبی برای اتاق کودک پسرانه مناسب تر است. در پوستر دیواری اتاق کودک می توان از تصاویر شخصیت های محبوب و سلیبریتی استفاده کرد.در نظر گرفتن سلایق خود کودکان در انتخاب طرح مناسب می تواند اثر بخشی فراوانی در انتخاب مناسب داشته باشد.

جدیدترین طرح های پوستر دیواری اتاق کودک

جدیدترین طرح های پوستر دیواری گل

طرح های مورد استفاده با تصاویر گل ها فضایی منحصر به فرد و آرامش بخش را برای مخاطبان فراهم می آورد. این در حالی است که در جدیدترین طرح های پوستر دیواری گل به حالت سه بعدی تصویر در آمده و این امر در لذت بخشی به مخاطبان بسیار موثر و کاربردی است. تصاویر گل ها در محیط زندگی می تواند محیطی آرامش بخش برای مخاطبان فراهم آورد. انتخاب رنگ های شاد در این پوسترهای دیواری بسیار مهم است . بکارگیری پوستر دیواری گل در محیط های پر رفت و آمد محیط زندگی نظیر اتاق پذیرایی و یا برای آذین بندی پشت تلویزیون طرح مناسب و ویژه ای محسوب می شود. در بین طرح های پوستر دیواری گل، پوستر دیواری گل برجسته که حالت سه بعدی دارد، طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده و توصیه ما به شما استفاده از این طرح های زیبا با رنگ بندی متناسب با خود است.

جدیدترین طرح های پوستر دیواری گل

جدیدترین طرح های پوستر دیواری طبیعت

طبیعت و مناظر برای برخی از مخاطبان بسیار دلنشین بوده و انتخاب طرح های پوستر دیواری طبیعت گزینه مناسبی برای زیباسازی دکوراسیون داخلی این افراد است. تصاویر بکار گرفته شده در جدیدترین طرح های پوستر دیواری طبیعت می تواند طرح هایی از دریا، کوه، جنگل، گل و ... باشد. در حالتی که تصاویر به حالت سه بعدی باشد دلنشینی طرح ها بیشتر بوده و می تواند گزینه بسیار مناسبی برای دکوراسیون داخلی باشد. ویژگی عمده طرح های طبیعت ایجاد حس آرامش در مخاطبان است. افراد در حالت سه بعدی گویا در خود طبیعت زندگی می کند و محیطی بسیار منحصر به فرد برای آن ها فراهم می شود. استفاده از رنگ های طبیعی و هماهنگ با طبیعت در طرح های پوستر دیواری طبیعت لحاظ می شود. طرح های طبیعت را می توان برای گروه های طنی مختلف و افراد با سلایق مختلف به کار برد. عموما تمامی افراد از این طرح ها لذت برده و طرحی مناسب برای دکوراسیون داخلی محسوب می شود.

جدیدترین طرح های پوستر دیواری طبیعت

طرح های پوستر دیواری اسپرت

طرح اسپرت یکی از طرح های مناسب و دلخواه بخصوص برای نوجوانان و جوانان می باشد. این طرح ها در ایجاد شور و نشاط در این گروه های سنی بسیار مناسب و کاربردی هستند. طرح های اسپرت می تواند حاوی الگوهای ورزشی و یا سایر طرح های اسپرت باشد. تنوع جدیدترین طرح های پوستر دیواری اسپرت باعث شده است که انتخاب برای علاقه مندان بسیار آسان شود. امکان درج تصاویر اسپرت با ابعاد مختلف ویژگی منحصر به فردی است که واحدهای چاپی معتبر فراهم آورده اند. با انتخاب طرح های اسپرت می توانید محیطی شورانگیز را فراهم آورید. لازم به ذکر است این طرح ها را می توان در محیط مختلف اعم از اتاق خواب، پذیرایی و ... بکار برد. یکی از مکان های بکارگیری طرح های اسپرت، استفاده در سالن های آرایش و آرایشگاه ها است.

طرح های پوستر دیواری اسپرت

طرح های پوستر دیواری لاکچری

با کمک طرح ها و مدل های جدید کاغذ دیواری و پوستر دیواری می توانید محیطی لاکچری و زیبا را برای خود و اطرافیان خود فراهم آورید. با سایر روش های زیباسازی دکوراسیون داخلی نمی تواند زیبایی و منحصر به فرد بودن را همانند پوستر دیواری فراهم آوردید. پوسترهای دیواری با طرح های لاکچری محیطی دلنشین و خاص بودن را برای شما فراهم می اورد. تصاویر می تتواند تصاویر مختلف اعم از طبیعت، تصاویر سنتی، تصاویر اسپرت و ... برای ایجاد محیطی لاکچری انتخاب شود. در جدیدترین طرح های پوستر دیواری انتخای تصاویر لاکچری فراهم شده است. بخصوص استفاده از حالت سه بعدی می تواند به زیبایی بیشتر محیط شما کمک فراوانی کند. در واقع حالت سه بعدی پوستر دیواری به طبیعی تر شدن محیط کمک فراوانی می نماید.

طرح های پوستر دیواری لاکچری

دکور آذین با ارائه تنوع طرح ها کاغذ دیواری و پوستر دیواری قابلیت انتخاب را برای گروهای سنی مختلف و مکان های مختلف فراهم کرده است. برای سفارش و خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید و برای استعلام قیمت می توانید به لینک تلگرام مراجعه نمایید.

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲