برای خرید تابلو شاسی کجا برم؟
  • /

  • اشتراک گذاری
  • |

برای خرید تابلو شاسی کجا برم؟

برای خرید تابلو کجا برم؟ سوال بسیاری از کسانی است که دکوراسیون داخلی زیبا با تابلوها را می خواهند. تابلو شاسی یا تابلو بوم از بهترین تابلوها برای زیباسازی دکوراسیون داخلی می باشند. در پاسخ برای خرید تابلو شاسی کجا برم؟ پیشنهاد ما فروشگاه اینترنتی دکور آذین است.

در فروشگاه اینترنتی دکور آذین محصولات دکوراسیون داخلی بخصوص تابلوهای زیبا در دو دسته ی تابلو بوم و تابلو شاسی ارایه شده است.

برای خرید تابلو شاسی یا تابلو بوم شیک کجا برم؟

تابلوهای چاپی امروزی زیبایی منحصر به فردی داشته و کاربرد فراوانی در محیط های مسکونی یا اداری و تجاری پیدا کرده اند. انتخاب تابلو شاسی یا تابلو بوم بسته به نظر خود مشتریان می باشد، با این وجود بایستی تفاوت بین تابلو بوم و شاسی را بدانید.

تفاوت تابلو شاسی و تابلو بوم در چیست؟

جنس مورد استفاده برای چاپ در این دو نوع تابلو متفاوت است. در تابلو شاسی چاپ روی شاسی که از جنس چوب و ام دی اف است انجام می شود، این در حالی است که در بوم، چاپ روی جنس کنواس انجام شده و کیفیت و زیبایی فراوانی را برای بازدید کننده فراهم می آورد. از لحاظ قیمتی هر دو نوع تابلو دارای قیمت ارزانی هستند که تهیه آن را برای بسیاری از افراد آسان ساخته است. همچنین از دیگر شباهت های بین این دو نوع تابلو، قابلیت برش و تهیه تابلوها در ابعاد مختلف می باشد.

تابلو شیک از کجا بخرم؟

در وب سایت دکور آذین تابلوهای زیبا با تصاویر مشاهیر، هنرمندان و ورزشکاران و بسیاری از چهره های محبوب گرد آوری شده است. حتی امکان ارسال طرح توسط شما به فروشگاه اینترنتی و تحویل تابلو سفارشی در سریعترین زمان ممکن و با قیمت مناسب وجود دارد. طرح های تابلو بوم بسته به سلیقه ها ی افراد مختلف طبقه بندی شده و این امر انتخاب را برای کاربران در وب سایت دکور آذین آسان ساخته است.

با خریدن تابلو هدیه ای شیک به دیگران بدهید!

یکی از بهترین روش ها برای هدیه دادن استفاده از تابلو بخصوص تابلو شاسی و تابلو بوم است. این روش از ان جایی که ماندگاری بالایی دارد، می تواند در هدیهه گیرنده بسیار تاثیر گذار باشد و برای مدت زمان بالایی هدیه گیرنده را به یاد و خاطره شما بیاندازد. از طرف دیگر تابلوها هزینه مناسبی داشته و برای هدیه دادن هدیه ای به صرفه محسوب می شود، با این که بسیار مجلل و زیبا نیز می باشند.

نحوه سفارش تابلو در دکور آذین چگونه است؟

اگر شما از طرح های آماده برای خرید تابلو در وب سایت دکور آذین قصد خرید دارید، می توانید با مراجعه به سایت و تعیین ابعاد دلخواه سفارش خود را ثبت کرده و در مدت زمان کوتاه و با ارسال سریع تابلوی مورد علاقه خود را تهیه نمایید، اما در صورتی که طرح خود را می خواهید بایستی طرح تصویر با کیفیت را برای واحد دکور اذین ارسال نموده و عملیات چاپ و ارسال تابلو برای شما انجام شود.در فروشگاه اینترنتی دکور آذین انواع محصولات دکوراسیون داخلی بخصوص تابلوهایی زیبا را می توانید با قیمت مناسب و کیفیت بالا تهیه نمایید.

مقالات مرتبط
فروش اینترنتی تابلو شاسی در دکور آذین
26 مرداد 1399

فروش اینترنتی تابلو شاسی در دکور آذین

فروش اینترنتی تابلو شاسی را در دکور آذین تجربه نمایید. در وب سایت اینترنتی دکور آذین تعداد بسیار زیادی از طرح های دلخواه افراد با سلایق مختلف گرد آوری شده است که با قیمت و کیفیت مناسب عرضه می شود. در فروشگاه اینترنتی دکور آذین امکان تهیه تابلو شاسی در ابعاد مختلف وجود دارد.


درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

مجوزهای وب و سئو