۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

آیا کاغذ دیواری قابل شستشو است

آیا کاغذ دیواری قابل شستشو است؟ در جواب بایستی باید گفت بله کاغذ دیواری مرغوب قابل شستشو است که این امر باعث زیبایی و حفظ تازگی کاغذ دیواری و پوستر دیواری می شود. تنها برندهای مطرح کاغذ دیواری قابلیت شستشو را دارند. وجود یک لایه وینیل بر روی متریال باعث شده است که قابلیت شست و شو در کاغذ دیواری ایجاد شود. این لایه محافظ باعث ایجاد خاصیت قابل شستشو برای کاغذ دیواری شده است و همچنین زیبایی اثر در کاغذ دیواری را افزایش می دهد.

آیا کاغذ دیواری قابل شستشو است

کاغذ دیواری قابل شستشو

یکی از مطرح ترین و به روزترین کاغذ دیواری ها، کاغذ دیواری قابل شستشو است. کاغذ دیواری ها ممکن است به مرور زمان دچار آلودگی شوند و جلا و زیبایی اولیه خود را از دست دهند. در چنین مواردی اگر کاغذ دیواری قابل شستشو باشد می توان براحتی کاغذ دیواری را به حالت اولیه و زیبا بازگرداند. با شستشو این نوع کاغذ دیواری رنگ کاغذ دیواری دچار کاهش کیفیت نمی شود و زیبایی آن حفظ می شود.

کاغذ دیواری های قابل شستشو از دسته با کیفیت کاغذ دیواری محسوب می شود و معمولا برندهای مطرح خارجی این قابلیت را دارند و برند ای ضعیف کاغذ دیواری نظیر کاغذ دیواری های چینی چنین قابلیتی را ندارند. نکته مهم در کاغذ دیواری های قابل شستشو ان است که این نوع برندها هم دارای درجه شستشو بوده و می توان قابل شستشو کم، زیاد و متوسط را برای آنها در نظر گرفت.

قیمت کاغذ دیواری قابل شستشو

قیمت کاغذ دیواری قابل شستشو بالاتر از نوع معمولی آن است که به خاطر فرایند تکمیلی برای تولید کاغذ دیواری و پوستر دیواری است. در واقع با لایه محافظ این نوع کاغذ دیواری همراه است که نوع های معمولی کاغذ دیواری این قابلیت را ندارد. برندهای مطرح خارجی قابلیت شستشو را دارند که قیمت بالاتری نسبت به برندهای داخلی و چینی دارند. درست است که قیمت کاغذ دیواری قابل شستشو بالاتر است ولی عمر بالای به کار گیری برای کاغذ دیواری قابل شستشو باعث مقرون به صرفه تر آن شده است.

دکور آذین به عنوان یکی از معتبرترین مراکز تهیه و فروش کاغذ دیواری در تهران امکان تهیه انواع کاغذ دیواری با برندهای مطرح و روز را با بالاترین کیفیت من جمله کاغذ دیواری های قابل شستشو را دارد.

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲