۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

آیا کاغذ دیواری قابل شستشو است

آیا کاغذ دیواری قابل شستشو است؟ در جواب بایستی باید گفت بله کاغذ دیواری مرغوب قابل شستشو است که این امر باعث زیبایی و حفظ تازگی کاغذ دیواری و پوستر دیواری می شود. تنها برندهای مطرح کاغذ دیواری قابلیت شستشو را دارند. وجود یک لایه وینیل بر روی متریال باعث شده است که قابلیت شست و شو در کاغذ دیواری ایجاد شود. این لایه محافظ باعث ایجاد خاصیت قابل شستشو برای کاغذ دیواری شده است و همچنین زیبایی اثر در کاغذ دیواری را افزایش می دهد.

آیا کاغذ دیواری قابل شستشو است

کاغذ دیواری قابل شستشو

یکی از مطرح ترین و به روزترین کاغذ دیواری ها، کاغذ دیواری قابل شستشو است. کاغذ دیواری ها ممکن است به مرور زمان دچار آلودگی شوند و جلا و زیبایی اولیه خود را از دست دهند. در چنین مواردی اگر کاغذ دیواری قابل شستشو باشد می توان براحتی کاغذ دیواری را به حالت اولیه و زیبا بازگرداند. با شستشو این نوع کاغذ دیواری رنگ کاغذ دیواری دچار کاهش کیفیت نمی شود و زیبایی آن حفظ می شود.

کاغذ دیواری های قابل شستشو از دسته با کیفیت کاغذ دیواری محسوب می شود و معمولا برندهای مطرح خارجی این قابلیت را دارند و برند ای ضعیف کاغذ دیواری نظیر کاغذ دیواری های چینی چنین قابلیتی را ندارند. نکته مهم در کاغذ دیواری های قابل شستشو ان است که این نوع برندها هم دارای درجه شستشو بوده و می توان قابل شستشو کم، زیاد و متوسط را برای آنها در نظر گرفت.

قیمت کاغذ دیواری قابل شستشو

قیمت کاغذ دیواری قابل شستشو بالاتر از نوع معمولی آن است که به خاطر فرایند تکمیلی برای تولید کاغذ دیواری و پوستر دیواری است. در واقع با لایه محافظ این نوع کاغذ دیواری همراه است که نوع های معمولی کاغذ دیواری این قابلیت را ندارد. برندهای مطرح خارجی قابلیت شستشو را دارند که قیمت بالاتری نسبت به برندهای داخلی و چینی دارند. درست است که قیمت کاغذ دیواری قابل شستشو بالاتر است ولی عمر بالای به کار گیری برای کاغذ دیواری قابل شستشو باعث مقرون به صرفه تر آن شده است.

دکور آذین به عنوان یکی از معتبرترین مراکز تهیه و فروش کاغذ دیواری در تهران امکان تهیه انواع کاغذ دیواری با برندهای مطرح و روز را با بالاترین کیفیت من جمله کاغذ دیواری های قابل شستشو را دارد.

مقالات مرتبط

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

برای خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب می توانید به واحد کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز تهیه و چاپ کاغذ دیواری با قیمت مناسب در تهران محسوب می شود. فراهم شدن امکانات انلاین سفارش کاغذ دیواری در این مرکز فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

با قیمت چاپ کاغذ دیواری ارزان در مجموعه دکور آذین می توانید به بهترین نحو طرح دلخواه و سفارشی خود را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری داشته باشید. اما در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار است؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی چاپ را مورد بررسی می نماییم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲