۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

آیا کاغذ دیواری قابل شستشو است

آیا کاغذ دیواری قابل شستشو است؟ در جواب بایستی باید گفت بله کاغذ دیواری مرغوب قابل شستشو است که این امر باعث زیبایی و حفظ تازگی کاغذ دیواری و پوستر دیواری می شود. تنها برندهای مطرح کاغذ دیواری قابلیت شستشو را دارند. وجود یک لایه وینیل بر روی متریال باعث شده است که قابلیت شست و شو در کاغذ دیواری ایجاد شود. این لایه محافظ باعث ایجاد خاصیت قابل شستشو برای کاغذ دیواری شده است و همچنین زیبایی اثر در کاغذ دیواری را افزایش می دهد.

آیا کاغذ دیواری قابل شستشو است

کاغذ دیواری قابل شستشو

یکی از مطرح ترین و به روزترین کاغذ دیواری ها، کاغذ دیواری قابل شستشو است. کاغذ دیواری ها ممکن است به مرور زمان دچار آلودگی شوند و جلا و زیبایی اولیه خود را از دست دهند. در چنین مواردی اگر کاغذ دیواری قابل شستشو باشد می توان براحتی کاغذ دیواری را به حالت اولیه و زیبا بازگرداند. با شستشو این نوع کاغذ دیواری رنگ کاغذ دیواری دچار کاهش کیفیت نمی شود و زیبایی آن حفظ می شود.

کاغذ دیواری های قابل شستشو از دسته با کیفیت کاغذ دیواری محسوب می شود و معمولا برندهای مطرح خارجی این قابلیت را دارند و برند ای ضعیف کاغذ دیواری نظیر کاغذ دیواری های چینی چنین قابلیتی را ندارند. نکته مهم در کاغذ دیواری های قابل شستشو ان است که این نوع برندها هم دارای درجه شستشو بوده و می توان قابل شستشو کم، زیاد و متوسط را برای آنها در نظر گرفت.

قیمت کاغذ دیواری قابل شستشو

قیمت کاغذ دیواری قابل شستشو بالاتر از نوع معمولی آن است که به خاطر فرایند تکمیلی برای تولید کاغذ دیواری و پوستر دیواری است. در واقع با لایه محافظ این نوع کاغذ دیواری همراه است که نوع های معمولی کاغذ دیواری این قابلیت را ندارد. برندهای مطرح خارجی قابلیت شستشو را دارند که قیمت بالاتری نسبت به برندهای داخلی و چینی دارند. درست است که قیمت کاغذ دیواری قابل شستشو بالاتر است ولی عمر بالای به کار گیری برای کاغذ دیواری قابل شستشو باعث مقرون به صرفه تر آن شده است.

دکور آذین به عنوان یکی از معتبرترین مراکز تهیه و فروش کاغذ دیواری در تهران امکان تهیه انواع کاغذ دیواری با برندهای مطرح و روز را با بالاترین کیفیت من جمله کاغذ دیواری های قابل شستشو را دارد.

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲