آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی
  • /

  • اشتراک گذاری
  • |

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

آسمان مجازی نوع پیشرفته سقف کاذب معمولی

با کاغذ دیواری پوستری می توان بخوبی دیوارها را آذین بست. در این نوع کاغذ دیواری ها انواع تصویر متناسب با اماکن مختلف و سلیقه مخاطبان مورد استفاده قرار می گیرد. با کاغذ دیواری پوستری می توان محیطی شاد و شیک و رسمی را فراهم آورد. البته در انتخاب طرح برای کاغذ دیواری پوستری سلیقه و انتخاب مشتری بسیار تاثیرگذار است. می توانید انواع طرح دلخواه خود را به طراح کاغذ دیواری پوستری ارایه دهید و کاغذ دیواری پوستری سفارشی و مناسب خودتان را تحویل بگیرید. می توان از طرح های طبیعت، انواع گل ها و اشکال مختلف هندسی و ... برای کاغذ دیواری استفاده کرد.

آسمان مجازی

آسمان مجازی و برتری آن بر سقف های کاذب معمولی

آسمان مجازی از نظر زیبایی بسیار برتر از سقف های کاذب معمولی است. با انتخاب تصاویر زیبا برای آسمان مجازی محیطی دلنشین را فراهم می کنید. تصاویری از ابرها، رنگ آبی آسمان، ستاره ها می تواند تصویری دلنشین را فراهم نماید. تصاویر انواع پرندگان و درختان از جمله مواردی هستند که در آسمان مجازی بکار می روند. نقطه قوت سقف های کاذب قابلیت تعویض این سقف ها است که باعث می شود تنوع طرح را در زمان های مختلف فراهم نمود.

اگر به فکر محیطی لاکچری و زیبا برای محیط خود هستید می توانید با آسمان مجازی محیطی زیبا را برای خود فراهم نمایید. آسمان مجازی با تصاویر زیبایی که برای محیط فراهم می کند، می تواند در دکوراسیون داخلی و ایجاد محیطی شاد و مدرن بسیار تاثیرگذار باشد.

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۹۰۱۲۳۵۳۱۰