۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

پوستر دیواری طرح گل

پوستر دیواری طرح گل ، پوستر دیواری گل ، پوستر گل برجسته ، عکس پوستر گل ، قیمت کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل ، پوستر سه بعدی گل ، پوستر سه بعدی طرح گل ، کاغذ دیواری طرح گل رز. استفاده از گل و طرح هایی بر مبنای گل در کاغذ دیواری و پوستر دیواری می تواند طرح و الگوی مناسبی باشد که جهت زیباسازی دکوراسیون داخلی بسیار مناسب است.

پوستر دیواری سه بعدی گل

فراهم آوردن تصاویر گل ها به صورت سه بعدی تصاویر بدیع و بسیار جذابی را فراهم کرده که در پوستر دیواری سه بعدی طرح گل این امر فراهم شده است. استفاده از طرح گل های زیبا همراه با رنگ های شاد و آرامش بخش می تواند طرح بسیار مناسبی برای دکوراسیون داخلی شما باشد. پوستر دیواری طرح گل در محیط های مختلف قابل استفاده بوده و به خوبی می توان از آن استفاده کرد. به عنوان مثال پوستر دیواری طرح گل گزینه مناسبی برای کاربرد در پشت تلویزیون، اتاق پذیرایی، اتاق خواب و ... است.

پوستر دیواری طرح گل
فیلم پوستر دیواری

فرایند آماده سازی سفارش پوستر دیواری

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲