۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

پوستر دیواری کلاسیک

پوستر دیواری کلاسیک ، خرید پوستر دیواری کلاسیک ، قیمت پوستر دیواری کلاسیک ، فروش پوستر دیواری کلاسیک. استفاده از طرح های کلاسیک می تواند در پوستر دیواری فضای کلاسیک و دلنشین را برای شما فراهم نماید. اگر به دنبال فضای فاخر و کلاسیک هستید می توانید از پوستر دیواری کلاسیک استفاده کنید. اثاثیه کلاسیک و لاکچری نیازمند به پوستر دیواری متناسب با خود هستند که پوستر دیواری کلاسیک است.

خرید پوستر دیواری کلاسیک

پوستر های دیواری با طرح کلاسیک از دسته پوسترهای پر کاربرد بوده که طرفداران فراوانی را نیز دارد. استفاده از گل های داماسک، راه دار و ساده بافت دار به مراتب در پوستر دیواری کلاسیک به چشم می خورد. استفاده از رنگ های سلطنتی نظیر طلایی و نقره ای در پوستر دیواری کلاسیک زیاد است.پوستر های کلاسیک سه بعدی فضای طبیعی را نیز برای افراد فراهم می نماید که می تواند برای افرا فضای آرامش بخش را فراهم نماید.

پوستر دیواری کلاسیک

قیمت پوستر دیواری کلاسیک

در تعیین قیمت نهایی پوستر دیواری کلاسیک یکی از عوامل مهم نوع متریال مصرفی است. متریال با کیفیت تر برای پوستر دیواری امکان ایجاد پوستر دیواری با عمر بیشتر و زیبایی بالاتر را فراهم می آورد ولی دارای قیمت بالاتری است. برای پوستر دیواری کلاسیک بهتر است از متریال های مناسب و قابل شست و شو استفاده کرد.

پوستر دیواری کلاسیک
فیلم پوستر دیواری

فرایند آماده سازی سفارش پوستر دیواری

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲