۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

پوستر دیواری چهره

پوستر دیواری چهره ، خرید پوستر دیواری چهره ، فروش پوستر دیواری چهره، قیمت پوستر دیواری چهره. در پوستر های دیواری امکان درج چهره های مورد علایق افراد بر روی پوستر دیواری مهیا شده است. شما به راحتی می توانید به مراکز چاپی چهره های دلخواه خود را برای پوستر دیواری ارسال نمایید. این امر باعث پیدایش پوستر دیواری چهره شده است که کاربرد و گستردگی فراوانی نیز پیدا کرده است.

پوستر دیواری چهره

برای طرح ها انتخابی خود برای پوستر دیواری چهره می توانید از تصاویر افراد مشهور و سلیبریتی های معروف استفاده کنید و یا تصاویر عزیزان خود را برای درج در پوستر دیواری چهره استفاده کنید. انتخاب طرح و جنس مناسب در ایجاد زیبایی بیشتر پوستر دیواری بسیار موثر و کاربردی است. استفاده از خدمات ایجاد چهره به صورت سه بعدی نیز می تواند باعث زیبایی بیشتر پوستر دیواری چهره شود که فضایی زیباتر را برای مخاطبان فراهم می نماید.

پوستر دیواری چهره
فیلم پوستر دیواری

فرایند آماده سازی سفارش پوستر دیواری

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲