۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

پوستر دیواری پترن

پوستر دیواری پترن نوعی از پوستر های دیواری مدرن است که قابلیت استفاده در مکان های مختلف اعم از تجاری، مسکونی و اداری را دارد. استفاده از طرح های داماس و گلدار بسیار در پوستر دیواری پترن استفاده می شود.

پوستر دیواری پترن

شما می توانید برای تهیه پوسترهای دیواری متنوع از جمله پوستر دیواری پترن به مرکز تهیه و چاپ دکور آذین مراجعه نمایید. دکور آذین انوع پوستر با کیفیت با زیباترین طرح های چاپی و با قیمت مناسب را برای شما عزیزان عرضه می کند. چاپی با کیفیت و عرضه بر روی متریال با جنس مناسب و با قیمت مناسب از مزایای تهیه پوسترهای دیواری از مرکز دکور آذین است.

پوستر دیواری پترن
فیلم پوستر دیواری

فرایند آماده سازی سفارش پوستر دیواری

مقالات مرتبط

آسمان مجازی
مرداد ماه 1397

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲