۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

پوستر دیواری پترن

پوستر دیواری پترن ، قیمت پوستر دیواری پترن ، خرید پوستر دیواری پترن. پوستر دیواری پترن نوعی از پوستر های دیواری مدرن است که قابلیت استفاده در مکان های مختلف اعم از تجاری، مسکونی و اداری را دارد. استفاده از طرح های داماس و گلدار بسیار در پوستر دیواری پترن استفاده می شود.

پوستر دیواری پترن

شما می تواند برای تهیه پوستر دیواری متنوع از جمله پوستر دیواری پترن به مرکز تهیه و چاپ دکور آذین مراجعه نمایید. دکور آذین انوع پوستر دیواری با کیفیت با زیباترین طرح های چاپی و با قیمت ناسب را برای شما عزیزان عرضه می کند.

پوستر دیواری پترن
فیلم پوستر دیواری

فرایند آماده سازی سفارش پوستر دیواری

مقالات مرتبط

آسمان مجازی
مرداد ماه 1397

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲