۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

پوستر دیواری مدرن

پوستر دیواری مدرن ، خرید پوستر دیواری مدرن ، فروش پوستر دیواری مدرن ، قیمت پوستر دیواری مدرن. اگر به دنبال پوستر دیواری های فانتزی و مدرن هستید پیشنهاد ما رجوع به مرکز تهیه و چاپ پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. در این مرکز انواع پوستر دیواری مدرن با به روز ترین و مدرن ترین طرح های چاپی عرضه می شود. پوستر دیواری مدرن فضای رمانتیک و زیبا در کنار فضای آرامش بخش را برای مخاطبان فراهم می نماید.

خرید پوستر دیواری مدرن

برای خرید پوستر دیواری مدرن بایستی توجه داشته باشید که این پوستر های دیواری در کنار فراهم نمودن زیبایی فراوان کیفیت بالاتری داشته که این امر باعث طول عمر بیشتر پوستر دیواری شده است. از دسته نوین پوستر دیواری مدرن می توان به پوستر دیواری سه بعدی اشاره کرد. ایجاد فضای سه بعدی و طبیعی برای مخاطبان باعث اثر بخشی بیشتر در مخاطبان و ایجاد فضای آرامش بخش و زیبا برای آن ها می شود.

پوستر دیواری مدرن

قیمت پوستر دیواری مدرن

در تعیین قیمت پوستر دیواری مدرن یکی از عوامل مهم نوع و جنس متریال مصرفی است. جنس های نوین کاغذ دیواری مدرن قابل شست و شو بوده و دارای دوام بالایی هستند. هر چه از از متریال با کیفیت تر برای پوستر دیواری استفاده کنید دارای قیمت بالاتری است که زیبایی و دوام بیشتری نیز داراست. ایجاد فضای سه بعدی به وسیله پوستر دیواری های مدرن خدمتی نوین در صنعت تهیه و چاپ پوستر دیواری است.

پوستر دیواری مدرن
فیلم پوستر دیواری

فرایند آماده سازی سفارش پوستر دیواری

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲