۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

پوستر دیواری لاکچری

پوستر دیواری لاکچری ، قیمت پوستر دیواری لاکچری ، فروش پوستر دیواری لاکچری ، خرید پوستر دیواری لاکچری. کاغذ دیواری لاکچری به سبب جنس خاصی که دارد به این نام مشهور شده است. تنوع رنگ و طرح در پوستر دیواری لاکچری بسیار بالا است و به بهترین نحو می توان از پوستر دیواری لاکچری استفاده کرد.

پوستر دیواری لاکچری

پوستر دیواری لاکچری را می توانید با تنوع طرح تهیه کنید. تنوع طرح در پوستر دیواری لاکچری بسیار بالا بوده و به حدود 130 طرح می رسد که انتخاب را برای سلایق مختلف و گروه های سنی مختلف آسان می سازد.پوسترهای دیواری لاکچری به لحاظ کیفیت، از کیفیت بالایی برخوردار هستند. قابیلت شست و شو از قابلیت های ویژه پوستر دیواری لاکچری است. در پوستر دیواری تصویر و نمای کلی با قرار گرفتن قطعات جدا به صورت پازل در کنار هم فراهم می شود.

پوستر دیواری لاکچری

قیمت پوستر دیواری لاکچری

پوستر دیواری لاکچری ساخت کشور ترکیه بوده و دارای اندازه تصویرهای محدود است. این نوع پوستر دیواری برای اتاق خواب، پذیرایی و کلیه اماکن تجاری و اداری و مسکونی قابل استفاده است.

پوستر دیواری لاکچری
فیلم پوستر دیواری

فرایند آماده سازی سفارش پوستر دیواری

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲