۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

پوستر دیواری شهری

پوستر دیواری شهری ، قیمت پوستر دیواری شهری ، فروش پوستر دیواری شهری ، خرید پوستر دیواری شهری. یکی از طرح های جذاب و دوست داشتنی برای پوستر دیواری، پوستر دیواری شهری و با طرح شهر است. در این نوع طرح تصاویر زیبایی از شهر ها نظیر پل ها و خیابان ها و یا تصاویر برج های بلند و ... به نمایش در می آید که تصاویر لاکچری و بدیعی برای بازدید کننده فراهم می شود.

پوستر دیواری شهری

پوستر دیواری شهری طرح های مختلفی را می توانید به کار ببرید. انتخاب طرح بر اساس سلیقه و متناسب با محیط شما صورت می پذیرد. همواره سعی نمایید علاوه بر توجه به طرح به کیفیت و جنس پوستر دیواری هم توجه نمایید. چاپ پوستر دیواری با کیفیت زیبایی بیشتر و طول عمر بالاتری را فراهم می نماید که بسیار مناسب برای زیبا سازی دکوراسیون داخلی است. جنس های باکیفیت تر قابلیت هایی نظیر قابلیت شست و شو پوستر دیواری را فراهم کرده است.

پوستر دیواری شهری
فیلم پوستر دیواری

فرایند آماده سازی سفارش پوستر دیواری

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲