۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

پوستر دیواری خودرو پوستر دیواری ماشین

پوستر دیواری خودرو ، پوستر دیواری ماشین ، خرید پوستر دیواری خودرو. یکی از طرح های زیبا در پوستر دیواری که علاقه مندان بسیاری را به خود جلب کرده است، پوستر دیواری خودرو و طرح ماشین است. درج تصاویر خودرو و ماشین ها و نصب برای دکوراسیون داخلی علاقه مندان خاص خود را دارد. با این طرح می توان محیطی سرشار از شور و نشاط را برای مخاطبان را فراهم کرد که این نوع طرح در بین جوانان طرفداران بسیاری دارد.

خرید پوستر دیواری خودرو

دکور آذین انواع پوستر دیواری من جمله پوستر دیواری خودرو را عرضه کرده و بالاترین کیفیت چاپی را برای پوستر دیواری فراهم می نماید. با رجوع به این مرکز چاپی می توانید بهترین و مناسب ترین پوستر دیواری را با تنوع طرح خریداری نمایید. امکان چاپ های سه بعدی در این مرکز فضای یونیک و منحصر به فرد را برای افراد فراهم می کند که بی همتا است. از لحاظ قیمت دکور آذین پوستر دیواری را با قیمت مناسب عرضه می دارد و بالاترین کیفیت ممکم را برای شما فراهم می نماید.

پوستر دیواری خودرو
فیلم پوستر دیواری

فرایند آماده سازی سفارش پوستر دیواری

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲