۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

پوستر دیواری اسپرت

پوستر دیواری اسپرت ، قیمت پوستر دیواری اسپرت ، خرید پوستر دیواری اسپرت ، فروش پوستر دیواری اسپرت. استفاده از پوستر دیواری اسپرت به شکل گسترده فراوان شده است که تصاویر اسپرت و جذاب برای مخاطبان بر روی پوستر دیواری درج می شود. استفاده از پوستر دیواری اسپرت امکان درج تصاویر مختلف را روی پوستر دیواری فراهم کرده است. پوستر دیواری اسپرت در میان جوانان بسیار پر طرفدار است.

قیمت پوستر دیواری اسپرت

استفاده از تصاویر اسپرت بر روی پوستر دیواری بسیار رواج پیدا کرده است و می تواند فضای شورانگیز و سرشار از هیجان را برای شما فراهم نماید. استفاده از تصاویر ورزشی در این نوع پوستر دیواری بسیار رواج دارد. در تعیین قیمت پوستر دیواری اسپرت ابعاد چاپی و نوع متریال بسیار تاثیرگذار است. ابعاد بزرگ تر و استفاده از متریال با کیفیت تر می تواند باعث قیمت بالاتر پوستر دیواری اسپرت شود. پوستر های دیواری اسپرت را می توان در محیط های مختلف و بسته به سلایق مختلف به کار برد. سایر اقشار هم بسته به سلایق خود می توانند از این نوع پوستر دیواری استفاده نمایید و محیطی شاد و شورانگیز را برای مخاطبان فراهم نمایند.

پوستر دیواری اسپرت

شما می توانید با رجوع به واحد تهیه و چاپ پوستر دیواری دکور آذین اقدام به سفارش پوستر دیواری با طرح دلخواه خود نمایید. کیفیت انتخابی برای پوستر دیواری اسپرت در این مرکز چاپی بسیار بالا بوده و قابل قیاس با واحد های چاپی دیگر نیست. دکور آذین پوستر دیواری اسپرت با قیمت مناسب و با کیفیت بالا راعرضه می نماید.

فیلم پوستر دیواری

فرایند آماده سازی سفارش پوستر دیواری

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲