۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵
سبد خرید
مبلغ کل :
0 تومان

پوستر دیواری

قیمت پوستر دیواری . پوستر دیواری کاربرد فراوان در تزیین دکوراسیون و زیباسازی محیط دارد. پوستر دیواری در دکوراسیون داخلی قابلیت نصب در فضاهای داخلی را دارد و شما قادر هستید اقدام به سفارش پوستر دیواری در انواع طرح و نقش ها بپردازید. امکان سفارش پوستر دیواری در انواع خاص وجود دارد. امکان چاپ پوستر دیواری در ابعاد مختلف امکانی است که هر واحد چاپی قادر به انجام آن نیست. امکان استفاده از طرح های مختلف در چاپ پوستر دیواری وجود دارد و گروه های مختلف می توانند از پوستر دیواری استفاده کنند.

پوستر دیواری سه بعدی

پوستر دیواری سه بعدی نسل جدیدی از پوستر های دیواری است که با ایجاد حاشیه ها و قسمت های سیاه و روشن تصاویر سه بعدی بی نظیری را برای بینندگان ایجاد می کند. با پیشرفت امکانات چاپی امکان چاپ تصاویر سه بعدی بر روی پوستر دیواری فراهم شده است که جلوه و ظاهر خاصی را برای محیط فراهم آورده است. تصاویر سه بعدی بر روی پوستر دیواری فضایی طبیعی و دلنشین را برای مخاطبان فراهم می نماید. برای چاپ پوستر دیواری سه بعدی نیاز به تجهیزات چاپ خاص است. طرح های مورد استفاده در پوستر دیواری سه بعدی متنوع بوده و با روش های مشابه امکان ایجاد چنین تصاویر بدیعی وجود ندارد.

پوستر دیواری

پوستر دیواری اتاق کودک

پوستر دیواری یکی از مناسب ترین ابزارهای زیباسازی دکوراسیون برای محیط زندگی کودک است. استفاده از طرح های مناسب پوستر دیواری برای کودکان و استفاده از رنگ های شاد و پر انرژی می تواند در ایجاد محیطی مناسب برای زندگی کودکان بسیار مناسب و کاربردی باشد. طرح های انتخابی پوستر دیواری متناسب با روحیات آنها می باشد. پوستر دیواری اتاق کودک را بسته به جنسیت هم متفاوت انتخاب می کنند. پوستر دیواری اتاق کودک پسرانه و یا پوستر دیواری دیواری اتاق پسرانه متفاوت است.

پوستر دیواری

پوستر دیواری طبیعت و مناظر

یکی از مناسب ترین و زیباترین طرح های مورد استفاده برای پوستر دیواری، پوستر دیواری طبیعت و مناظر است. در این پوسترهای دیواری با فراهم آمدن تصاویر طبیعت و مناظر می توان محیطی آرامش بخش و زیبا را برای مخاطبان فراهم آورد. تصاویر رودخانه ها، کوه ها، جنگل و ... همگی می توانند الگوهای مناسبی برای پوستر دیواری مناظر و طبیعت باشد. پوستر دیواری بویژه در حالت سه بعدی می توانند تصاویر ویژه و منحصر به فرد را همانند جالت طبیعی برای مخاطبان فراهم نماید. انتخاب طرح متناسب با سلایق مختلف بوده و می توان طیف وسیعی از پوستر های دیواری را انتخاب کرد.

پوستر دیواری

پوستر دیواری حیوانات

یکی از جذاب ترین و مورد علاقه ترین پوستر های دیواری که طرفداران بسیاری نیز دارد، پوستر دیواری حیوانات است. در این نوع پوستر دیواری با استفاده از تصاویر حیوانات مورد علاقه مشتریان اقدام به زیباسازی دکوراسیون می شود. این نوع پوستر دیواری در بین کودکان و نوجوانان و جوانان و کسانی که به حیوانات و تصاویر آن ها علاقه مند هستند طرفداران بسیاری دارد. انتخاب طرح مورد نیاز برای چاپ پوستر دیواری حیوانات بسته به سلایق مختلف انجام گرفته و می توان از بین طرح های مختلف حیوانات الگو مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

پوستر دیواری

پوستر دیواری بزرگ

بدست آوردن پوستر دیواری با ابعاد دلخواه امتیازی است که هر واحد چاپی قادر به انجام آن نیست. پوستر دیواری بزرگ در مخاطب بیشتر جلب توجه کرده و باعث طبیعی تر شدن محیط نیز می شود. در برخی موارد ابعاد دیوار بزرگ است و نیاز به پوستر دیواری بزرگ است که بایستی واحد چاپی قادر به چاپ در ابعاد دلخواه مشتری باشد. برای پوستر دیواری بزرگ نیز ماشین چاپ بایستی توانایی چاپ ابعاد دلخواه را داشته باشد. داشتن ابعاد مناسب پوستر دیواری در کنار داشتن کیفیت بالا در پوستر دیواری تصاویری بدیل و دلنشین و فضای طبیعی را برای مخاطبان فراهم می کند.

پوستر دیواری
فیلم پوستر دیواری

فرایند آماده سازی سفارش پوستر دیواری

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲