۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری

جستجوی پیشرفته
طرح
تم
رنگ طرح
متریال
ایرانی/خارجی
تعداد نمایش :
مرتب سازی بر اساس :

.کاغذ دیواری پوششی مناسب برای فضای داخلی است. کاغذ دیواری را می توان با چسباندن به دیوارهای داخلی جهت زیباسازی محیط داخلی استفاده کرد. طرح های انتخابی برای دکوراسیون مختلف بسیار متنوع شده و محیط های مختلف و افراد با سلایق مختلف می توانند طرح دلخواه خود را انتخاب نمایند. انتخاب طرح های دلخواه برای دکوراسیون داخلی همراه با مشاوره های لازم در گروه دکور آذین انجام می شود. شما می توانید اقدام به خرید کاغذ دیواری بصورت آنلاین در دکور آذین نمایید.

کاغذ دیواری را چگونه انتخاب کنیم؟

طرح های موجود برای کاغذ دیواری ها بسیار متنوع می باشند، بطوریکه انتخاب طرح برای افراد با سلایق مختلف و محیط های مختلف امکان پذیر است، ولی چگونه کاغذ دیواری را انتخاب کنیم؟ در این مورد افراد علاوه بر طرح بایستی به نکاتی توجه نمایند. یکی از این موارد جنس متریال برای چاپ است. برندهای با کیفیت تر قابلیت های ویژه نظیر شست و شو دارند. با انتخاب متریال با کیفیت می توان زیبایی و طول عمر استفاده از کاغذ دیواری را افزایش داد. دکور آذین با فراهم نمودن امکانات آنلاین، انتخاب طرح های دلخواه را برای شما فراهم نموده است.

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری پذیرایی

پذیرایی از مکان های بسیار مهم در طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شود که زیبایی و آراسته بودن آن از اهمیت بالایی برخوردار است. انتخاب طرح کاغذ دیواری پذیرایی متناسب با دکوراسیون داخلی انتخاب می گردد، وجود هماهنگی بین وسایل منزل و طرح انتخابی در کاغذ دیواری از اهمیت بالایی برخوردار است. سلیقه مشتری نیز برای انتخاب کاغذ دیواری بسیار مهم است. همواره تناسب داشتن رنگ و طرح کاغذ دیواری با مبل ها و فرش ها و وسایل می تواند به محیط شما جلوه و زیبایی بیشتری دهد. یکی از اساسی ترین مکان ها که مشتریان به زیبایی آن می اندیشند محل پذیرایی است که با انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی زیبا می توان به زیباسازی محیط کمک کرد.

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری سه بعدی

پیشرفت فرایند چاپ کاغذ دیواری باعث شده است امکان چاپ تصاویر سه بعدی بر روی کاغذ دیواری فراهم شود. با چاپ توسط دستگاه های چاپ خاص امکان ایجاد فضای سه بعدی و زیبا برای مخاطبان فراهم شده است. این نوع کاغذ دیواری بسیار زیبا بوده و امکان ایجاد فضای طبیعی و دلنشین را برای مخاطب فراهم کرده است. در نوع های سه بعدی با ایجاد حاشیه های روشن و تاریک فضای سه بعدی و طبیعی فراهم می شود که بسیار زیبا و دلنشین است

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری اتاق خواب

اتاق خواب یکی از مکان هایی است که از کاغذ دیواری به شکل مناسب می توان در آن استفاده کرد. ایجاد فضای آرامش بخش حسن و مزیتی است که با سایر روشهای زیبایی دکوراسیون به دست نمی آید. اتاق خواب کودک می تواند با تصاویر دوست داشتنی این قشر همراه شده و محیطی شاد و آرامش بخش را برای آن ها فراهم نماید. با طرح های زیبا و سه بعدی می توان محیطی رویایی و جذاب را برای اتاق خواب فراهم کرده و از استراحت در آن لذت ببرید.

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ارزان

کاغذ دیواری می تواند ارزان به حساب آید زیرا برای رنگ آمیزی کردن نیاز به مدت زمان بالایی است و بعد از رنگ آمیزی بایستی برای تغییر رنگ محیط دوباره رنگ آمیزی انجام شود که زمان بالایی را مصرف می کند ولی با کاغذ دیواری سریعا می توان عملیات نصب و تعویض کاغذ دیواری را انجام داد. برای رنگ آمیزی نیاز به تخلیه محیط است ولی امکان نصب آسان کاغذ دیواری بر روی دیوار باعث شده است نیاز به تخلیه محیط زندگی نباشد. مراکز مختلف ممکن است قیمت متفاوتی را عرضه نمایند، شما بایستی از مرکزی استفاده کنید که دیوار پوش با کیفیت را با قیمت مناسب عرضه نمایند. دکور آذین از مناسب ترین مراکز چاپ کاغذ دیواری محسوب می شود.

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری خارجی و ایرانی

در گروه دکور آذین انواع کاغذ دیواری خارجی و ایرانی عرضه می شود. در گروه دکور آذین انواع برندهای مطرح با بالاترین کیفیت ممکن عرضه می شود. کاغذ دیواری ها در دو نوع ایرانی و خارجی عرضه می شوند کاغذ دیواری خارجی معمولا عمر بالاتر و قابلیت شست و شو دارند. بایستی برای محیط دلخواه خود کاغذ دیواری را انتخاب کنید که هم دارای کیفیت بالا بوده و هم زیبایی مناسب را برای محیط فراهم نماید. دقت کنید در بین انواع دیوار پوش ها تفاوت های قیمتی وجود دارد ولی شما سعی نمایید از نوع های با کیفیت تر استفاده کنید تا زیبایی و طول عمر بالاتر دیوار پوش را برای خود فراهم نمایید.

کاغذ دیواری

مقالات مرتبط

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

برای خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب می توانید به واحد کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز تهیه و چاپ کاغذ دیواری با قیمت مناسب در تهران محسوب می شود. فراهم شدن امکانات انلاین سفارش کاغذ دیواری در این مرکز فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

با قیمت چاپ کاغذ دیواری ارزان در مجموعه دکور آذین می توانید به بهترین نحو طرح دلخواه و سفارشی خود را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری داشته باشید. اما در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار است؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی چاپ را مورد بررسی می نماییم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲