جستجوی پیشرفته
طرح
تم
رنگ طرح
متریال
ایرانی/خارجی
تعداد نمایش :
مرتب سازی بر اساس :

کاغذ دیواری پوستری از پر مخاطب ترین نوع کاغذ دیواری ها محسوب می شود. کاغذ دیواری های پوستری تصاویری زیبا و همانند پوستر را برای مخاطب فراهم می نمایند که محیط زیبا و دلنشینی را برای مخاطبان فراهم می نمایند. امکان درج تصاویر مختلف و گوناگون در کاغذ دیواری پوستری فراهم است. طرح ها و مدل ها متناسب با مکان ها و دکوراسیون مختلف فراهم می شود. در طرح های پوستری، تصویر و نمای کلی از چیدمان قطعات تصویر همانند پازل در کنار هم فراهم می شود و طرح و نقش مورد استفاده می تواند بسیار متفاوت انتخاب شود.

کاغذ دیواری پوستری سه بعدی

با پیشرفت صنعت چاپ کاغذ دیواری بویژه در زمینه کاغذ دیواری های پوستری امکان ایجاد و چاپ کاغذ دیواری سه بعدی فراهم شده است. در این نوع کاغذ دیواری ها با تجهیزات چاپی مدرن و مناسب با ایجاد حواشی سیاه و سفید تصویر و نمای سه بعدی برای تصویر کلی فراهم می شود. طرح های سه بعدی با ایجاد فضای سه بعدی باعث ایجاد دکوراسیون زنده و زیبایی می شود که باعث ایجاد فضای دلنشین و جذاب در مخاطب می شود. طرح های سه بعدی و چاپ مخصوص آن ها با تجهیزات مدرن چاپی انجام می شود.

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون

پشت تلویزیون از مکان های پر بازدید در هر خانه ای است. زیبا بودن این مکان و متناسب با دکوراسیون داخلی بودن تصویر و نمای زیبایی را برای مخاطبان فراهم می نماید. طرح های پوستری متناسب با پشت تلویزیون از پر فروش ترین کاغذ های دیواری محسوب می شوند. استفاده از طرح پشت تلویزیون زیبا می تواند محیط را بسیار زیبا و مناسب سازد. استفاده از طرح های گل و طبیعت می تواند بسیار مناسب باشد و یا استفاده از تصاویر کلاسیک می تواند برای مخاطبان بسیار کاربردی و مناسب باشد.

کاغذ دیواری پوستری
مقالات مرتبط
پوستر دیواری سه بعدی ارزان در دکور آذین
4 آذر 1398

پوستر دیواری سه بعدی ارزان در دکور آذین

اگر به دنبال خرید پوستر دیواری سه بعدی ارزان هستید، ما به شما استفاده از خدمات پوستر دیواری دکور آذین را توصیه می کنیم. برای بدست آوردن قیمت ارزان و مقرون به صرفه بایستی به نکاتی توجه نمود، دکور آذین برای هزینه های پرسنل و خدمات چاپی کمترین میزان را در نظر گرفته و یکی از مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین مراکز برای تهیه پوستر دیواری سه بعدی محسوب می شود.


سفارش چاپ پوستر دیواری
5 شهریور 1398

سفارش چاپ پوستر دیواری

سفارش چاپ پوستر دیواری به صورت آنلاین و اینترنتی در دکور آذین فراهم شده است. شما تنها با مراجعه به وب سایت دکور آذین می توانید از بین هزاران طرح پوستر دیواری، طرح دلخواه خود را انتخاب کرده و اقدام به سفارش چاپ پوستر دیواری نمایید. به این ترتیب به راحتی می توانید در فرصت کافی اقدام به انتخاب طرح دلخواه برای خود نمایید و در زمان و هزینه خود به شکل قابل ملاحظه ای صرف جویی نمایید. مزیت های سفارش اینترنتی به حدی است که ما شما را به سفارش به صورت آنلاین و اینترنتی سفارش می دهیم.


خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه
10 شهریور 1398

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.


درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲