۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری پوستری

جستجوی پیشرفته
طرح
تم
رنگ طرح
متریال
ایرانی/خارجی
تعداد نمایش :
مرتب سازی بر اساس :

کاغذ دیواری پوستری از پر مخاطب ترین نوع کاغذ دیواری ها محسوب می شود. کاغذ دیواری های پوستری تصاویری زیبا و همانند پوستر را برای مخاطب فراهم می نمایند که محیط زیبا و دلنشینی را برای مخاطبان فراهم می نمایند. امکان درج تصاویر مختلف و گوناگون در کاغذ دیواری پوستری فراهم است. طرح ها و مدل ها متناسب با مکان ها و دکوراسیون مختلف فراهم می شود. در طرح های پوستری، تصویر و نمای کلی از چیدمان قطعات تصویر همانند پازل در کنار هم فراهم می شود و طرح و نقش مورد استفاده می تواند بسیار متفاوت انتخاب شود.

کاغذ دیواری پوستری سه بعدی

با پیشرفت صنعت چاپ کاغذ دیواری بویژه در زمینه کاغذ دیواری های پوستری امکان ایجاد و چاپ کاغذ دیواری سه بعدی فراهم شده است. در این نوع کاغذ دیواری ها با تجهیزات چاپی مدرن و مناسب با ایجاد حواشی سیاه و سفید تصویر و نمای سه بعدی برای تصویر کلی فراهم می شود. طرح های سه بعدی با ایجاد فضای سه بعدی باعث ایجاد دکوراسیون زنده و زیبایی می شود که باعث ایجاد فضای دلنشین و جذاب در مخاطب می شود. طرح های سه بعدی و چاپ مخصوص آن ها با تجهیزات مدرن چاپی انجام می شود.

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون

پشت تلویزیون از مکان های پر بازدید در هر خانه ای است. زیبا بودن این مکان و متناسب با دکوراسیون داخلی بودن تصویر و نمای زیبایی را برای مخاطبان فراهم می نماید. طرح های پوستری متناسب با پشت تلویزیون از پر فروش ترین کاغذ های دیواری محسوب می شوند. استفاده از طرح پشت تلویزیون زیبا می تواند محیط را بسیار زیبا و مناسب سازد. استفاده از طرح های گل و طبیعت می تواند بسیار مناسب باشد و یا استفاده از تصاویر کلاسیک می تواند برای مخاطبان بسیار کاربردی و مناسب باشد.

کاغذ دیواری پوستری

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲