۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری از پر مخاطب ترین نوع کاغذ دیواری ها محسوب می شود. کاغذ دیواری های پوستری تصاویری زیبا و همانند پوستر را برای مخاطب فراهم می نمایند که محیط زیبا و دلنشینی را برای مخاطبان فراهم می نمایند. امکان درج تصاویر مختلف و گوناگون در کاغذ دیواری پوستری فراهم است. طرح ها و مدل ها متناسب با مکان ها و دکوراسیون مختلف فراهم می شود. در طرح های پوستری، تصویر و نمای کلی از چیدمان قطعات تصویر همانند پازل در کنار هم فراهم می شود و طرح و نقش مورد استفاده می تواند بسیار متفاوت انتخاب شود.

کاغذ دیواری پوستری سه بعدی

با پیشرفت صنعت چاپ کاغذ دیواری بویژه در زمینه کاغذ دیواری های پوستری امکان ایجاد و چاپ کاغذ دیواری سه بعدی فراهم شده است. در این نوع کاغذ دیواری ها با تجهیزات چاپی مدرن و مناسب با ایجاد حواشی سیاه و سفید تصویر و نمای سه بعدی برای تصویر کلی فراهم می شود. طرح های سه بعدی با ایجاد فضای سه بعدی باعث ایجاد دکوراسیون زنده و زیبایی می شود که باعث ایجاد فضای دلنشین و جذاب در مخاطب می شود. طرح های سه بعدی و چاپ مخصوص آن ها با تجهیزات مدرن چاپی انجام می شود.

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون

پشت تلویزیون از مکان های پر بازدید در هر خانه ای است. زیبا بودن این مکان و متناسب با دکوراسیون داخلی بودن تصویر و نمای زیبایی را برای مخاطبان فراهم می نماید. طرح های پوستری متناسب با پشت تلویزیون از پر فروش ترین کاغذ های دیواری محسوب می شوند. استفاده از طرح پشت تلویزیون زیبا می تواند محیط را بسیار زیبا و مناسب سازد. استفاده از طرح های گل و طبیعت می تواند بسیار مناسب باشد و یا استفاده از تصاویر کلاسیک می تواند برای مخاطبان بسیار کاربردی و مناسب باشد.

کاغذ دیواری پوستری

مقالات مرتبط

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

برای خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب می توانید به واحد کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز تهیه و چاپ کاغذ دیواری با قیمت مناسب در تهران محسوب می شود. فراهم شدن امکانات انلاین سفارش کاغذ دیواری در این مرکز فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

با قیمت چاپ کاغذ دیواری ارزان در مجموعه دکور آذین می توانید به بهترین نحو طرح دلخواه و سفارشی خود را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری داشته باشید. اما در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار است؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی چاپ را مورد بررسی می نماییم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲