۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری ، قیمت کاغذ دیواری پوستری ، خرید کاغذ دیواری پوستری. کاغذ دیواری های پوستری تصاویری زیبا و همانند پوستر را برای مخاطبا فراهم می نمایند که محیط زیبا و دلنشینی را برای مخاطبان فراهم می نمایند. امکان درج تصاویر مختلف و گوناگون در کاغذ دیواری پوستری فراهم است. طرح ها و مدل ها متناسب با مکان ها و دکوراسیون مختلف فراهم می شود

کاغذ دیواری پوستری سه بعدی

با پیشرفت صنعت چاپ کاغذ دیواری بویژه در زمینه کاغذ دیواری های پوستری امکان ایجاد و چاپ کاغذ دیواری سه بعدی فراهم شده است. در این نوع کاغذ دیواری ها با تجهیزات چاپی مدرن و مناسب با ایجاد حواشی سیاه و سفید تصویر و نمای سه بعدی برای تصویر کلی فراهم می شود. کاغذ دیواری های سه بعدی با ایجاد فضای سه بعدی باعث ایجاد دکوراسیون زنده و زیبایی می شود که باعث ایجاد فضای دلنشین و جذاب در مخاطب می شود.

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری پشت تلویزیون

پشت تلویزیون از مکان های پر بازدید در هر خانه ای است. زیبا بودن این مکان و متناسب با دکوراسیون داخلی بودن تصویر و نمای زیبایی را برای مخاطبان فراهم می نماید. کاغذ دیواری های پوستری متناسب با پشت تلویزیون از پر فروش ترین کاغذ های دیواری محسوب می شوند. استفاده از کاغذ دیواری پشت تلویزیون زیبا می تواند محیط را بسیار زیبا و مناسب سازد. استفاده از طرح های گل و طبیعت می تواند بسیار مناسب باشد و یا استفاده از تصاویر کلاسیک می تواند برای مخاطبان بسیار کاربردی و مناسب باشد.

کاغذ دیواری پوستری
فیلم پوستر دیواری

فرایند آماده سازی سفارش پوستر دیواری

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲