جستجوی پیشرفته
طرح
تم
رنگ طرح
متریال
ایرانی/خارجی
تعداد نمایش :
مرتب سازی بر اساس :

کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری پذیرایی برای دیزاین و زیباسازی پذیرایی بسیار مناسب است. کاغذ دیواری پذیرایی از آنجایی که مهمانان را مخاطب قرار می دهد بسیار مهم بوده و همواره متقاضیان فراوانی را دارد. هر چه کاغذ دیواری پذیرایی مناسب تر باشد محیط شیک تر و زیبا تر شده و این امر باعث ایجاد محیطی رسمی و زیبا برای مخاطبان می شود. برای انتخاب نوع کاغذ دیواری پذیرایی وجود تناسب با وسایل پذیرایی به ویژه مبل ها بایستی مورد توجه قرار گیرد

خرید کاغذ دیواری پذیرایی

برای خرید کاغذ دیواری پذیرایی بایستی نکاتی را مد نظر قرار داد. بهتر است با آگاهی از طرح های مختلف اقدام به سفارش طرح مناسب برای پذیرایی خود نمایید. کاغذ دیواری ها دارای تنوع طرح بوده و می توانند به صورت ساده و یا پوستری برای پذیرایی انتخاب شوند. استفاده از طرح های کلاسیک و یا هندسی برای پذیرایی می تواند بسیار مناسب باشد. طرح ها برای پشت تلویزیون نیز قابل استفاده بوده و محیط پذیرایی را زیباتر می کنند. استفاده از طرح گل می تواند گزینه مناسبی برای کاغذ دیواری پشت تلویزیون باشد. برای خرید طرح های مختلف می توانید به گالری طرح ها مراجعه نمایید و سپس اقدام به سفارش حضوری و یا غیر حضوری و آنلاین نمایید.

کاغذ دیواری پذیرایی
مقالات مرتبط
دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟
8 شهریور 1398

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.


مرکز فروش کاغذ دیواری پشت چسب دار
12 مرداد 1398

مرکز فروش کاغذ دیواری پشت چسب دار

دکور آذین انواع کاغذ دیواری پشت چسب دار را عرضه نموده و مرکز فروش کاغذ دیواری پشت چسب دار با کیفیت بالا و قیمت مناسب محسوب می شود. این نوع کاغذ دیواری ها نیازمند چسب نبوده و با داشتن چسب در پشت آن ها قابلیت نصب آسان دارند. عرضه طرح های مختلف بر روی کاغذ دیواری پشت چسب دار از مزیت های خرید آن از واحد دکور آذین محسوب می شود. شما با رجوع به واحد چاپی این مرکز می توانید کاغذ دیواری ها و پوستر دیواری دلخواه خود را سفارش دهید. از طریق وب سایت دکور آذین نیز می توانید به سهولت انواع کاغذ دیواری را برای خود سفارش دهید.


قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه
15 آبان 1398

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذهای دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی را مورد بررسی قرار می دهیم.


درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲