۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری پذیرایی

جستجوی پیشرفته
طرح
تم
رنگ طرح
متریال
ایرانی/خارجی
تعداد نمایش :
مرتب سازی بر اساس :

کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری پذیرایی برای دیزاین و زیباسازی پذیرایی بسیار مناسب است. کاغذ دیواری پذیرایی از آنجایی که مهمانان را مخاطب قرار می دهد بسیار مهم بوده و همواره متقاضیان فراوانی را دارد. هر چه کاغذ دیواری پذیرایی مناسب تر باشد محیط شیک تر و زیبا تر شده و این امر باعث ایجاد محیطی رسمی و زیبا برای مخاطبان می شود. برای انتخاب نوع کاغذ دیواری پذیرایی وجود تناسب با وسایل پذیرایی به ویژه مبل ها بایستی مورد توجه قرار گیرد

خرید کاغذ دیواری پذیرایی

برای خرید کاغذ دیواری پذیرایی بایستی نکاتی را مد نظر قرار داد. بهتر است با آگاهی از طرح های مختلف اقدام به سفارش طرح مناسب برای پذیرایی خود نمایید. کاغذ دیواری ها دارای تنوع طرح بوده و می توانند به صورت ساده و یا پوستری برای پذیرایی انتخاب شوند. استفاده از طرح های کلاسیک و یا هندسی برای پذیرایی می تواند بسیار مناسب باشد. طرح ها برای پشت تلویزیون نیز قابل استفاده بوده و محیط پذیرایی را زیباتر می کنند. استفاده از طرح گل می تواند گزینه مناسبی برای کاغذ دیواری پشت تلویزیون باشد. برای خرید طرح های مختلف می توانید به گالری طرح ها مراجعه نمایید و سپس اقدام به سفارش حضوری و یا غیر حضوری و آنلاین نمایید.

کاغذ دیواری پذیرایی

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲