۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری پذیرایی خرید کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری پذیرایی ، خرید کاغذ دیواری پذیرایی ، قیمت کاغذ دیواری پذیرایی . کاغذ دیواری پذیرایی از آنجایی که مهمانان را مخاطب قرار می دهد بسیار مهم بوده و همواره متقاضیان فراوانی را دارد. هر چه کاغذ دیواری پذیرایی مناسب تر باشد محیط شیک تر و زیبا تر شده و این امر باعث ایجاد محیطی رسمی و زیبا برای مخاطبان می شود. برای انتخاب نوع کاغذ دیواری پذیرایی وجود تناسب با وسایل پذیرایی به ویژه مبل ها بایستی مورد توجه قرار گیرد

خرید کاغذ دیواری پذیرایی

برای خرید کاغذ دیواری پذیرایی بایستی نکاتی را مد نظر قرار داد. بهتر است با آگاهی از طرح های مختلف کاغذ دیواری اقدام به سفارش کاغذ دیواری مناسب برای پذیرایی خود نمایید. کاغذ دیواری ها دارای تنوع طرح بوده و می توانند به صورت ساده و یا پوستری برای پذیرایی انتخاب شوند. استفاده از طرح های کلاسیک و یا هندسی برای پذیرایی می تواند بسیار مناسب باشد. کاغذ دیواری ها برای پشت تلویزیون نیز قابل استفاده بوده و محیط پذیرایی را زیباتر می کنند. استفاده از طرح گل می تواند گزینه مناسبی برای کاغذ دیواری پشت تلویزیون باشد

کاغذ دیواری پذیرایی
فیلم پوستر دیواری

فرایند آماده سازی سفارش پوستر دیواری

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲