۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری پذیرایی برای دیزاین و زیباسازی پذیرایی بسیار مناسب است. کاغذ دیواری پذیرایی از آنجایی که مهمانان را مخاطب قرار می دهد بسیار مهم بوده و همواره متقاضیان فراوانی را دارد. هر چه کاغذ دیواری پذیرایی مناسب تر باشد محیط شیک تر و زیبا تر شده و این امر باعث ایجاد محیطی رسمی و زیبا برای مخاطبان می شود. برای انتخاب نوع کاغذ دیواری پذیرایی وجود تناسب با وسایل پذیرایی به ویژه مبل ها بایستی مورد توجه قرار گیرد

خرید کاغذ دیواری پذیرایی

برای خرید کاغذ دیواری پذیرایی بایستی نکاتی را مد نظر قرار داد. بهتر است با آگاهی از طرح های مختلف اقدام به سفارش طرح مناسب برای پذیرایی خود نمایید. کاغذ دیواری ها دارای تنوع طرح بوده و می توانند به صورت ساده و یا پوستری برای پذیرایی انتخاب شوند. استفاده از طرح های کلاسیک و یا هندسی برای پذیرایی می تواند بسیار مناسب باشد. طرح ها برای پشت تلویزیون نیز قابل استفاده بوده و محیط پذیرایی را زیباتر می کنند. استفاده از طرح گل می تواند گزینه مناسبی برای کاغذ دیواری پشت تلویزیون باشد. برای خرید طرح های مختلف می توانید به گالری طرح ها مراجعه نمایید و سپس اقدام به سفارش حضوری و یا غیر حضوری و آنلاین نمایید.

کاغذ دیواری پذیرایی

مقالات مرتبط

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

برای خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب می توانید به واحد کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز تهیه و چاپ کاغذ دیواری با قیمت مناسب در تهران محسوب می شود. فراهم شدن امکانات انلاین سفارش کاغذ دیواری در این مرکز فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

با قیمت چاپ کاغذ دیواری ارزان در مجموعه دکور آذین می توانید به بهترین نحو طرح دلخواه و سفارشی خود را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری داشته باشید. اما در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار است؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی چاپ را مورد بررسی می نماییم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲