جستجوی پیشرفته
طرح
تم
رنگ طرح
متریال
ایرانی/خارجی
تعداد نمایش :
مرتب سازی بر اساس :

کاغذ دیواری لاکچری بسیار مناسب برای محیط های لاکچری است. برای محیط های لاکچری و دیزاین خاص استفاده از کاغذ دیواری لاکچری توصیه می شود. طرح های متنوع کلاسیک و خاص بر روی کاغذ دیواری لاکچری لحاظ گردیده است. این نوع کاغذ دیواری خصوصا برای مکان هایی که نیاز به دکوراسیون ویژه و فاخر هستند بسیار مناسب و کاربردی است. چاپ کاغذ دیواری لاکچری شرایط خاص خود را دارد. به عنوان مثال در رنگ های مورد استفاده برای این نوع کاغذ دیواری ها از رنگ ها طلایی و نقره ای بیشتر استفاده می شود. با طرح لاکچری می توانید محیطی سلطنتی را برای خود فراهم نمایید.

خرید کاغذ دیواری لاکچری

دکور آذین انواع کاغذ دیواری های لاکچری با برند و کیفیت مناسب را عرضه می نماید. طرح لاکچری را برای افرادی توصیه می کنیم که دنبال طرحی زیبا برای کاغذ دیواری هستند و سلیقه کلاسیک دارند. وسایل با دکوراسیون لاکچری نیازمند به استفاده از طرح لاکچری بوده تا زیبایی محیط چند برابر شود. بر روی طرح لاکچری می توان انواع طرح های لاکچری را لحاظ نمود. شما برای خرید کاغذ دیواری لاکچری همواره توجه نمایید به واحد تهیه کننده بخواهید که از متریال با کیفیت استفاده کند تا هم زیبایی اثر بیشتر باشد و هم عمر و دوام بالایی داشته باشند.

کاغذ دیواری لاکچری

فروش کاغذ دیواری لاکچری

اگر به دنبال خرید کاغذ دیواری با طرح لاکچری با کیفیت هستید، پیشنهاد ما استفاده از خدمات دکور آذین است. این واحد با تهیه با کیفیت ترین متریال کاغذ دیواری با کیفیت را برای شما تهیه می کند. دکور آذین اقدام به فروش کاغذ دیواری طرح لاکچری با کیفیت و با قیمت مناسب می نماید. در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری نوع متریال بسیار مهم است. پیشنهاد ما استفاده از متریال با کیفیت و با قیمت مناسب است.

کاغذ دیواری لاکچری
مقالات مرتبط
کاغذ دیواری پشت تلویزیون چه رنگی خوبه ؟
3 خرداد 1398

کاغذ دیواری پشت تلویزیون چه رنگی خوبه ؟

کاغذ دیواری مناسب برای دیوار پشت تلویزیون برای داشتن دکوراسیون داخلی زیبا بسیار مهم بوده و اینکه کاغذ دیواری پشت تلویزیون چه رنگی خوبه می تواند در داشتن دکوراسیون زیباتر بسیار مهم باشد. انتخاب طرح ها و رنگ ها برای کاغذ دیواری پشت تلویزیون بسته به سلایق مختلف و بسته به هماهنگی با دکوراسیون متنوع و کاربردی است.


طرح های کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون
27 تیر 1398

طرح های کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

طرح های کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون بسیار متنوع بوده که انتخاب را برای استفاده کنندگان آسان ساخته است. با طرح های پوستر دیواری سه بعدی پشت تلویزیون می توان دکوراسیون داخلی را به بهترین شکل ممکن آذین بندی کرد. تلویزیون و فضای پشت آن کانون توجه بسیاری از افراد داخل خانه است.


چاپ کاغذ دیواری اختصاصی
4 بهمن 1397

چاپ کاغذ دیواری اختصاصی

چاپ کاغذ دیواری اختصاصی و پوستر دیواری را در دکور آذین داشته باشید. با پیدایش پوستر های دیواری در صنعت کاغذ دیواری امکان چاپ کاغذ دیواری اختصاصی با تنوع طرح را خواهید داشت. در پوستر دیواری تصویر و نمای کلی از چیدن قطعات تصویر به صورت پازل فراهم می شود که تصاویر بدیع و ممتازی بدست می آید که بسیار زیبا بوده و با سایر روش های زیباسازی دکوراسیون داخلی امکان ایجاد چنین تصاویر زیبایی وجود ندارد.


درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲