۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری لاکچری

جستجوی پیشرفته
طرح
تم
رنگ طرح
متریال
ایرانی/خارجی
تعداد نمایش :
مرتب سازی بر اساس :

کاغذ دیواری لاکچری بسیار مناسب برای محیط های لاکچری است. برای محیط های لاکچری و دیزاین خاص استفاده از کاغذ دیواری لاکچری توصیه می شود. طرح های متنوع کلاسیک و خاص بر روی کاغذ دیواری لاکچری لحاظ گردیده است. این نوع کاغذ دیواری خصوصا برای مکان هایی که نیاز به دکوراسیون ویژه و فاخر هستند بسیار مناسب و کاربردی است. چاپ کاغذ دیواری لاکچری شرایط خاص خود را دارد. به عنوان مثال در رنگ های مورد استفاده برای این نوع کاغذ دیواری ها از رنگ ها طلایی و نقره ای بیشتر استفاده می شود. با طرح لاکچری می توانید محیطی سلطنتی را برای خود فراهم نمایید.

خرید کاغذ دیواری لاکچری

دکور آذین انواع کاغذ دیواری های لاکچری با برند و کیفیت مناسب را عرضه می نماید. طرح لاکچری را برای افرادی توصیه می کنیم که دنبال طرحی زیبا برای کاغذ دیواری هستند و سلیقه کلاسیک دارند. وسایل با دکوراسیون لاکچری نیازمند به استفاده از طرح لاکچری بوده تا زیبایی محیط چند برابر شود. بر روی طرح لاکچری می توان انواع طرح های لاکچری را لحاظ نمود. شما برای خرید کاغذ دیواری لاکچری همواره توجه نمایید به واحد تهیه کننده بخواهید که از متریال با کیفیت استفاده کند تا هم زیبایی اثر بیشتر باشد و هم عمر و دوام بالایی داشته باشند.

کاغذ دیواری لاکچری

فروش کاغذ دیواری لاکچری

اگر به دنبال خرید کاغذ دیواری با طرح لاکچری با کیفیت هستید، پیشنهاد ما استفاده از خدمات دکور آذین است. این واحد با تهیه با کیفیت ترین متریال کاغذ دیواری با کیفیت را برای شما تهیه می کند. دکور آذین اقدام به فروش کاغذ دیواری طرح لاکچری با کیفیت و با قیمت مناسب می نماید. در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری نوع متریال بسیار مهم است. پیشنهاد ما استفاده از متریال با کیفیت و با قیمت مناسب است.

کاغذ دیواری لاکچری

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲