۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری لاکچری

کاغذ دیواری لاکچری ، خرید کاغذ دیواری لاکچری ، فروش کاغذ دیواری لاکچری ، قیمت کاغذ دیواری لاکچری. برای محیط های لاکچری و دیزاین خاص استفاده از کاغذ دیواری لاکچری توصیه می شود. طرح های متنوع کلاسیک و خاص بر روی کاغذ دیواری لاکچری لحاظ گردیده است. این نوع کاغذ دیواری خصوصا برای مکان هایی که نیاز به دکوراسیون ویژه و فاخر هستند بسیار مناسب و کاربردی است. چاپ کاغذ دیواری لاکچری شرایط خاص خود را دارد. به عنوان مثال در رنگ های مورد استفاده برای این نوع کاغذ دیواری ها از رنگ ها طلایی و نقره ای بیشتر استفاده می شود. با کاغذ دیواری لاکچری می توانید محیطی سلطنتی را برای خود فراهم نمایید.

خرید کاغذ دیواری لاکچری

دکور آذین انواع کاغذ دیواری های لاکچری با برند و کیفیت مناسب را عرضه می نماید. کاغذ دیواری لاکچری را برای افرادی توصیه می کنیم که دنبال طرحی زیبا برای کاغذ دیواری هستند و سلیقه کلاسیک دارند. وسایل با دکوراسیون لاکچری نیازمند به استفاده از کاغذ دیواری لاکچری بوده تا زیبایی محیط چند برابر شود. بر روی کاغذ دیواری لاکچری می توان انواع طرح های لاکچری را لحاظ نمود. شما برای خرید کاغذ دیواری لاکچری همواره توجه نمایید به واحد تهیه کننده بخواهید که از متریال با کیفیت استفاده کند تا هم زیبایی اثر بیشتر باشد و هم عمر و دوام بالایی داشته باشند.

کاغذ دیواری لاکچری

فروش کاغذ دیواری لاکچری

اگر به دنبال خرید کاغذ دیواری لاکچری با کیفیت هستید، پیشنهاد ما استفاده از خدمات دکور آذین است. این واحد با تهیه با کیفیت ترین متریال کاغذ دیواری با کیفیت را برای شما تهیه می کند. دکور آذین اقدام به فروش کاغذ دیواری لاکچری با کیفیت و با قیمت مناسب می نماید. در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری نوع متریال بسیار مهم است. پیشنهاد ما استفاده از متریال با کیفیت و با قیمت مناسب است.

کاغذ دیواری لاکچری
فیلم پوستر دیواری

فرایند آماده سازی سفارش پوستر دیواری

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲