جستجوی پیشرفته
طرح
تم
رنگ طرح
متریال
ایرانی/خارجی
تعداد نمایش :
مرتب سازی بر اساس :

کاغذ دیواری قابل شست وشو برای کسانی که همواره می خواهند، زیبایی و تازگی طرح ها در مکان مشخص باشد، بسیار مناسب است. کاغذ دیواری های قابل شست و شو دسته ای از کاغذ دیواری های مدرن بوده که قابلیت تمیز کردن رادارند و همواره می توانند بصورت نو و تازه باشند. قابیلت شست و شو در این کاغذ دیواری ها به سبب جنس ویژه این نوع کاغذ دیواری است که معمولا از جنس وینیل انتخاب می شوند. نوع قابل شست و شو از جنس وینیل قابیلت شست و شو بدون از بین رفتن و رنگ پریدگی تصویر و نمای کلی کاغذ دیواری را دارد.این نوع کاغذ دیواری ها در برندها و رنگ های مختلف در بازار موجود هستند

خرید کاغذ دیواری قابل شست و شو

پدید آمدن امکان شست و شو کاغذ دیواری باعث شده است که بتوان تازگی و زیبایی کاغذ دیواری را همواره حفظ نمود. این کاغذ دیواری ها را براحتی می توان شست و شو کرد و با آب ولرم تمیز نگه داشت. این باعث می شود اگر اتفاقا کاغذ دیواری کثیف شد و یا حاوی لک شد بتوان براحتی طرح را شست و شو کرد. این باعث می شود کاغذ دیواری جلا و درخشندگی خود را حفظ نماید. اگر کاغذ دیواری غیر قابل شست و شو دچار لک و کثیفی شد دیگر نمی توان طرح را شست و شو و تمیز کرد و بایستی کل کاغذ دیواری را تعویض نمود. این در حالی است که در طرح قابل شست و شو این مشکلات وجود ندارد. جاهایی که ممکن است طرح دچار آلودگی شود استفاده از طرح های قابل شست و شو بسیار مناسب است. از این رو استفاده در اتاق کودک، آشپزخانه و ... از مکان های مناسب برای این نوع کاغذ دیواری ها محسوب می شود.

کاغذ دیواری قابل شست و شو

چاپ کاغذ دیواری قابل شست و شو

برای خرید انواع برندهای معتبر کاغذ دیواری و خرید کاغذ دیواری قابل شست و شو می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید. دکور آذین مجری تهیه و چاپ کاغذ دیواری با کبفبت در تهران بوده که خدمات تهیه و چاپ کاغذ دیواری را با قیمت مناسب عرضه می نماید.

کاغذ دیواری قابل شست و شو
مقالات مرتبط
خرید کاغذ دیواری بدون واسطه
9 اسفند 1398

خرید کاغذ دیواری بدون واسطه

خرید کاغذ دیواری بدون واسطه و با قیمت ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. مجموعه دکور آذین فروش کاغذ دیواری بدون واسطه و با کیفیت بالا را با کیفیت بالا انجام می دهد. کاغذ دیواری ها دارای انواع طرح و مدل بوده که گستره وسیعی از مدل ها در مجموعه دکور آذین ارایه می شود. خرید آنلاین انواع کاغذ دیواری و پوستر دیواری را در مجموعه دکور آذین تجربه نمایید.


برای خرید کاغذ دیواری کجا برم
18 دی 1397

برای خرید کاغذ دیواری کجا برم

برای خرید کاغذ دیواری کجا برم؟ همواره سوالی است که خریداران و دوستداران کاغذ دیواری دارند. در جواب بایستی به این دسته از افراد توصیه کرد از مراکز فروش معتبر کاغذ دیواری که می توانند انواع آن را چاپ نمایند و توانایی عرضه انواع مدل و طرح را برای چاپ کاغذ دیواری دارند، استفاده کنند. استفاده از تکنولوژی های مدرن امروزی نظیر چاپ کاغذ دیواری سه بعدی را همه ی واحد های تولید کاغذ دیواری ندارند.


قیمت کاغذ دیواری پشت تلویزیون سه بعدی
9 بهمن 1397

قیمت کاغذ دیواری پشت تلویزیون سه بعدی

قیمت کاغذ دیواری پشت تلویزیون سه بعدی را می توانید از مرکز فروش و چاپ کاغذ دیواری دکور آذین بخواهید. در دکور آذین انواع طرح ها برای استفاده های مختلف، من جمله کاغذ دیواری پشت تلویزیون با قیمت مناسب عرضه می نماید. در تعیین قیمت کاغذ دیواری پشت تلویزیون ، ابعاد چاپی، طرح و متریال مصرفی تعیین کننده است. دقت کنید با استفاده از برند مناسب با قیمت مناسب می توانید بخوبی اقدام به سفارش کاغذ دیواری دلخواه خود نمایید.


درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲