۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری قابل شست و شو

جستجوی پیشرفته
طرح
تم
رنگ طرح
متریال
ایرانی/خارجی
تعداد نمایش :
مرتب سازی بر اساس :

کاغذ دیواری قابل شست وشو برای کسانی که همواره می خواهند، زیبایی و تازگی طرح ها در مکان مشخص باشد، بسیار مناسب است. کاغذ دیواری های قابل شست و شو دسته ای از کاغذ دیواری های مدرن بوده که قابلیت تمیز کردن رادارند و همواره می توانند بصورت نو و تازه باشند. قابیلت شست و شو در این کاغذ دیواری ها به سبب جنس ویژه این نوع کاغذ دیواری است که معمولا از جنس وینیل انتخاب می شوند. نوع قابل شست و شو از جنس وینیل قابیلت شست و شو بدون از بین رفتن و رنگ پریدگی تصویر و نمای کلی کاغذ دیواری را دارد.این نوع کاغذ دیواری ها در برندها و رنگ های مختلف در بازار موجود هستند

خرید کاغذ دیواری قابل شست و شو

پدید آمدن امکان شست و شو کاغذ دیواری باعث شده است که بتوان تازگی و زیبایی کاغذ دیواری را همواره حفظ نمود. این کاغذ دیواری ها را براحتی می توان شست و شو کرد و با آب ولرم تمیز نگه داشت. این باعث می شود اگر اتفاقا کاغذ دیواری کثیف شد و یا حاوی لک شد بتوان براحتی طرح را شست و شو کرد. این باعث می شود کاغذ دیواری جلا و درخشندگی خود را حفظ نماید. اگر کاغذ دیواری غیر قابل شست و شو دچار لک و کثیفی شد دیگر نمی توان طرح را شست و شو و تمیز کرد و بایستی کل کاغذ دیواری را تعویض نمود. این در حالی است که در طرح قابل شست و شو این مشکلات وجود ندارد. جاهایی که ممکن است طرح دچار آلودگی شود استفاده از طرح های قابل شست و شو بسیار مناسب است. از این رو استفاده در اتاق کودک، آشپزخانه و ... از مکان های مناسب برای این نوع کاغذ دیواری ها محسوب می شود.

کاغذ دیواری قابل شست و شو

چاپ کاغذ دیواری قابل شست و شو

برای خرید انواع برندهای معتبر کاغذ دیواری و خرید کاغذ دیواری قابل شست و شو می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید. دکور آذین مجری تهیه و چاپ کاغذ دیواری با کبفبت در تهران بوده که خدمات تهیه و چاپ کاغذ دیواری را با قیمت مناسب عرضه می نماید.

کاغذ دیواری قابل شست و شو

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲