۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری قابل شست و شو

کاغذ دیواری قابل شست وشو ، خرید کاغذ دیواری قابل شست وشو ، فروش کاغذ دیواری قابل شست و شو ، قیمت کاغذ دیواری قابل شست و شو. کاغذ دیواری های قابل شست و شو دسته ای از کاغذ دیواری های مدرن بوده که قابلیت تمیز کردن رادارند و همواره می توانند بصورت نو و تازه باشند. قابیلت شست و شو در این کاغذ دیواری ها به سبب جنس ویژه این نوع کاغذ دیواری است که معمولا از جنس وینیل انتخاب می شوند. کاغذ دیواری قابل شست و شو از جنس وینیل قابیلت شست و شو بدون ار بین رفتن و رنگ پریدگی تصویر و نمای کلی کاغذ دیواری می شود.این نوع کاغذ دیواری ها در برندها و رنگ های مختلف در بازار موجود هستند

کاغذ دیواری قابل شست و شو

پدید آمدن امکان شست و شو کاغذ دیواری باعث شده است که بتوان تازگی و زیبایی کاغذ دیواری را همواره حفظ نمود. این کاغذ دیواری ها را براحتی می توان شست و شو کرد و با آب ولرم تمیز نگه داشت. این باعث می شود اگر اتفاقا کاغذ دیواری کثیف شد و یا حاوی لک شد بتوان براحتی کاغذ دیواری را شست و شو کرد. این باعث می شود کاغذ دیواری جلا و درخشندگی خود را حفظ نماید. اگر کاغذ دیواری غیر قابل شست و شو دچار لک و کثیفی شد دیگر نمی توان کاغذ دیواری را شست و شو و تمیز کرد و بایستی کل کاغذ دیواری را تعویض نمود. این در حالی است که کاغذ دیواری قابل شست و شو این مشکلات را ندارد.

کاغذ دیواری قابل شست و شو

خرید کاغذ دیواری قابل شست و شو

برای خرید انواع برندهای معتبر کاغذ دیواری و خرید کاغذ دیواری قابل شست و شو می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید. دکور آذین مجری تهیه و چاپ کاغذ دیواری با کبفبت در تهران بوده که خدمات تهیه و چاپ کاغذ دیواری را با قیمت مناسب عرضه می نماید.

کاغذ دیواری قابل شست و شو
فیلم پوستر دیواری

فرایند آماده سازی سفارش پوستر دیواری

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲