۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری قابل شست و شو

کاغذ دیواری قابل شست وشو برای کسانی که همواره می خواهند، زیبایی و تازگی طرح ها در مکان مشخص باشد، بسیار مناسب است. کاغذ دیواری های قابل شست و شو دسته ای از کاغذ دیواری های مدرن بوده که قابلیت تمیز کردن رادارند و همواره می توانند بصورت نو و تازه باشند. قابیلت شست و شو در این کاغذ دیواری ها به سبب جنس ویژه این نوع کاغذ دیواری است که معمولا از جنس وینیل انتخاب می شوند. نوع قابل شست و شو از جنس وینیل قابیلت شست و شو بدون از بین رفتن و رنگ پریدگی تصویر و نمای کلی کاغذ دیواری را دارد.این نوع کاغذ دیواری ها در برندها و رنگ های مختلف در بازار موجود هستند

خرید کاغذ دیواری قابل شست و شو

پدید آمدن امکان شست و شو کاغذ دیواری باعث شده است که بتوان تازگی و زیبایی کاغذ دیواری را همواره حفظ نمود. این کاغذ دیواری ها را براحتی می توان شست و شو کرد و با آب ولرم تمیز نگه داشت. این باعث می شود اگر اتفاقا کاغذ دیواری کثیف شد و یا حاوی لک شد بتوان براحتی طرح را شست و شو کرد. این باعث می شود کاغذ دیواری جلا و درخشندگی خود را حفظ نماید. اگر کاغذ دیواری غیر قابل شست و شو دچار لک و کثیفی شد دیگر نمی توان طرح را شست و شو و تمیز کرد و بایستی کل کاغذ دیواری را تعویض نمود. این در حالی است که در طرح قابل شست و شو این مشکلات وجود ندارد. جاهایی که ممکن است طرح دچار آلودگی شود استفاده از طرح های قابل شست و شو بسیار مناسب است. از این رو استفاده در اتاق کودک، آشپزخانه و ... از مکان های مناسب برای این نوع کاغذ دیواری ها محسوب می شود.

کاغذ دیواری قابل شست و شو

چاپ کاغذ دیواری قابل شست و شو

برای خرید انواع برندهای معتبر کاغذ دیواری و خرید کاغذ دیواری قابل شست و شو می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید. دکور آذین مجری تهیه و چاپ کاغذ دیواری با کبفبت در تهران بوده که خدمات تهیه و چاپ کاغذ دیواری را با قیمت مناسب عرضه می نماید.

کاغذ دیواری قابل شست و شو

مقالات مرتبط

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

برای خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب می توانید به واحد کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز تهیه و چاپ کاغذ دیواری با قیمت مناسب در تهران محسوب می شود. فراهم شدن امکانات انلاین سفارش کاغذ دیواری در این مرکز فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

با قیمت چاپ کاغذ دیواری ارزان در مجموعه دکور آذین می توانید به بهترین نحو طرح دلخواه و سفارشی خود را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری داشته باشید. اما در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار است؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی چاپ را مورد بررسی می نماییم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲