۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری سه بعدی

جستجوی پیشرفته
طرح
تم
رنگ طرح
متریال
ایرانی/خارجی
تعداد نمایش :
مرتب سازی بر اساس :

کاغذ دیواری سه بعدی نسل جدید کاغذ دیواری است که در آن با استفاده از حاشیه های سیاه و روشن تصویری سه بعدی و بی بدیل برای بازدیدکنندگان ایجاد می شود. کاغذ دیواری های سه بعدی دارای تنوع رنگ و طرح بوده و قابلیت استفاده در مکان های مختلف را دارند. عامل مهمی که در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری سه بعدی موثر است نوع و کیفیت کاغذ دیواری انتخابی است. کاغذ دیواری های سه بعدی می توانند حاوی تصاویر زیبا و بزرگ باشند که پوستر دیواری سه بعدی نامیده می شوند. طرح های سه بعدی فضای طبیعی را برای مخاطبان فراهم می آورد که افراد از حضور در فضا احساس لذت و آرامش می کنند.

کاغذ دیواری سه بعدی

وجود هم خوانی و هماهنگی بین کاغذ دیواری سه بعدی و دکوراسیون داخلی یکی از عوامل زیبایی و آراستگی محیط های مختلف است. محیط های مختلف نیاز به طرح سه بعدی متفاوت دارند که با توجه به تنوع بالای طرح در این گونه کاغذ دیواری ها هیچ محدودیتی برای انتخاب وجود ندارد. بخوبی شما می توانید فضای طبیعی را با طرح سه بعدی فراهم کنید. طرح و مدل های اینگونه از کاغذ دیواری های متنوع بوده و هیچ محدودیتی از این لحاظ وجود ندارد. طرح هایی از طبیعت نظیر دریا، کوه و گل می تواند محیطی شاد و جذاب را برای شما فراهم نماید. داشتن کیفیت بصری مناسب این نوع طرح ها نیازمند بکارگیری فناوری های نوین چاپی است. مراکز معتبر چاپی را برای طرح های سه بعدی انتخاب کنید.

کاغذ دیواری سه بعدی

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

در تعیین قیمت کاغذ دیواری سه بعدی عوامل مختلفی دخیل هستند. یکی از این عوامل ابعاد چاپی تصویر می باشد. برای کاغذ دیواری های پوستری که نوعی خاص از طرح های سه بعدی محسوب می شوند گاهی نیاز به چاپ تصاویر بزرگ است که شرایط خاص خود را دارند. عامل دیگر موثر نوع متریال مورد استفاده است. برای کاغذ دیواری می توان از متریال مختلف و درجه کیفیت متفاوت استفاده کرد که درجه کیفیت متفاوتی دارند. با انتخاب یک مرکز معتبر در زمینه چاپ دیوار پوش ها طرح های سه بعدی را با کیفیت بالا و قیمت مناسب تهیه نمایید. دکور آذین انواع طرح های سه بعدی را با قیمت مناسب عرضه می نماید.

کاغذ دیواری سه بعدی

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲