۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری سه بعدی ، قیمت کاغذ دیواری سه بعدی ، خرید کاغذ دیواری سه بعدی ، فروش کاغذ دیواری سه بعدی کاغذ دیواری های سه بعدی نسل جدید کاغذ دیواری است که در آن با استفاده از حاشیه های سیاه و روشن تصویری سه بعدی و بی بدیل برای بازدیدکنندگان ایجاد می شود. کاغذ دیواری های سه بعدی دارای تنوع رنگ و طرح بوده و قابلیت استفاده در مکان های مختلف را دارند. عامل مهمی که در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری سه بعدی موثر است نوع و کیفیت کاغذ دیواری انتخابی است. کاغذ دیواری های سه بعدی می توانند حاوی تصاویر زیبا و بزرگ باشند که پوستر دیواری سه بعدی نامیده می شوند.

کاغذ دیواری سه بعدی

وجود هم خوانی و هماهنگی بین کاغذ دیواری سه بعدی و دکوراسیون داخلی یکی از عوامل زیبایی و آراستگی محیط های مختلف است. محیط های مختلف نیاز به کاغذ دیواری سه بعدی متفاوت دارند که با توجه به تنوع بالای طرح در این گونه کاغذ دیواری ها هیچ محدودیتی برای انتخاب کاغذ دیواری سه بعدی وجود ندارد. بخوبی شما می توانید فضای طبیعی را با کاغذ دیواری سه بعدی فراهم کنید. طرح و مدل های اینگونه از کاغذ دیواری های متنوع بوده و هیچ محدودیتی از این لحاظ وجود ندارد. طرح هایی از طبیعت نظیر دریا، کوه و گل می تواند محیطی شاد و جذاب را برای شما فراهم نماید.

کاغذ دیواری سه بعدی

قیمت کاغذ دیواری سه بعدی

در تعیین قیمت کاغذ دیواری سه بعدی عوامل مختلفی دخیل هستند. یکی از این عوامل ابعاد چاپی تصویر می باشد. برای کاغذ دیواری های پوستری که نوعی خاص از کاغذ دیواری سه بعدی محسوب میش وند گاهی نیاز به چاپ تصاویر بزرگ است که شرایط خاص خود را دارند. عامل دیگر موثر نوع متریال مورد استفاده است. برای کاغذ دیواری می توان از متریال مختلف و درجه کیفیت متفاوت استفاده کرد که درجه کیفیت متفاوتی دارند.

کاغذ دیواری سه بعدی
فیلم پوستر دیواری

فرایند آماده سازی سفارش پوستر دیواری

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲