۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری خارجی

کاغذ دیواری خارجی خرید کاغذ دیواری خارجی فروش کاغذ دیواری خارجی

کاغذ دیواری خارجی خرید کاغذ دیواری خارجی فروش کاغذ دیواری خارجی .اگر به دنبال کاغذ دیواری مرغوب هستید و می خواهید از برترین برند ها استفاده نمایید پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری خارجی است. این نوع کاغذ دیواری ها دارای دوام بالا بوده و رنگ بر روی آن دارای ثبات و طول عمر بالا است. کاغذ دیواری خارجی قابلیت ضو آب بودن را می تواند که قابلیت شست و شو را برای کاغذ دیواری خارجی فراهم کرده است.

خرید کاغذ دیواری خارجی

گروه دکور آذین انواع کاغذ دیواری زیبا و با کیفیت از جمله کاغذ دیواری خارجی را عرضه می نماید.کاغذ دیواری خارجی از لحاظ کیفیت سطح بالایی دارد ولی از لحاظ قیمتی متفاوت است. کیفیت بالای این نوع کاغذ دیواری به دلیل جنس و متریال مناسب است. قابلیت شست و شو و ضد چروک شدن از خصوصیات بارز این نوع کاغذ دیواری است که در عین حال که می توان کاغذ دیواری را تمیز کرد ولی رنگ ثبات داشته و به مرور زمان اثر چاپی دچار رنگ پریدگی نمی شود.

کاغذ دیواری خارجی

فروش کاغذ دیواری خارجی

در گروه دکور آذین کاغذ دیواری های مختلف خارجی با برندهای معتبر و روز دنیا عرضه می شود. شما می توانید با کاغذ دیواری خارجی محیطی شیک و لوکس را داشته باشید. از کاغذ دیواری خارجی به بهترین نحو می توانید برای پوشاندن و تزیین دیواره های ساختمان های تجاری، مسکونی، اداری و ... استفاده کنید. برای استفاده از کاغذ دیواری خارجی با کیفیت و با قیمت مناسب به شما پیشنهاد می کنیم از خدمات چاپ کاغذ دیواری دکور آذین استفاده کنید.

کاغذ دیواری خارجی
فیلم پوستر دیواری

فرایند آماده سازی سفارش پوستر دیواری

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲