۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری خارجی

کاغذ دیواری خارجی دارای کیفیت مناسبی بوده و می تواند در افزایش زیبایی دکوراسیون داخلی بسیار تاثیر داشته باشد.اگر به دنبال کاغذ دیواری مرغوب هستید و می خواهید از برترین برند ها استفاده نمایید پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری خارجی است. این نوع کاغذ دیواری ها دارای دوام بالا بوده و رنگ بر روی آن دارای ثبات و طول عمر بالا است. کاغذ دیواری خارجی قابلیت ضد آب بودن را می تواند که قابلیت شست و شو را برای کاغذ دیواری خارجی فراهم کرده است.

خرید کاغذ دیواری خارجی

گروه دکور آذین انواع کاغذ دیواری زیبا و با کیفیت از جمله کاغذ دیواری خارجی را عرضه می نماید. کاغذ دیواری خارجی از لحاظ کیفیت سطح بالایی دارد ولی از لحاظ قیمتی متفاوت است. کیفیت بالای این نوع کاغذ دیواری به دلیل جنس و متریال مناسب است. قابلیت شست و شو و ضد چروک شدن از خصوصیات بارز این نوع کاغذ دیواری است که در عین حال که می توان کاغذ دیواری را تمیز کرد ولی رنگ ثبات داشته و به مرور زمان اثر چاپی دچار رنگ پریدگی نمی شود. اگر خرید کاغذ دیواری خارجی را و خدمات چاپ کاغذ دیواری را می خواهید، می توانید از خدمات چاپی واحد دکور آذین استفاده نمایید.

کاغذ دیواری خارجی

فروش کاغذ دیواری خارجی

در گروه دکور آذین کاغذ دیواری های مختلف خارجی با برندهای معتبر و روز دنیا عرضه می شود. شما می توانید با جنس خارجی محیطی شیک و لوکس را داشته باشید. از جنس خارجی به بهترین نحو می توانید برای پوشاندن و تزیین دیواره های ساختمان های تجاری، مسکونی، اداری و ... استفاده کنید. برای استفاده از جنس خارجی با کیفیت و با قیمت مناسب به شما پیشنهاد می کنیم از خدمات چاپ کاغذ دیواری دکور آذین استفاده کنید.

کاغذ دیواری خارجی

مقالات مرتبط

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

برای خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب می توانید به واحد کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز تهیه و چاپ کاغذ دیواری با قیمت مناسب در تهران محسوب می شود. فراهم شدن امکانات انلاین سفارش کاغذ دیواری در این مرکز فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

با قیمت چاپ کاغذ دیواری ارزان در مجموعه دکور آذین می توانید به بهترین نحو طرح دلخواه و سفارشی خود را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری داشته باشید. اما در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار است؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی چاپ را مورد بررسی می نماییم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲