۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری ایرانی

جستجوی پیشرفته
طرح
تم
رنگ طرح
متریال
ایرانی/خارجی
تعداد نمایش :

کاغذ دیواری ایرانی را می توانید با قیمت ارزان و کیفیت مناسب از دکور آذین تهیه نمایید. کاغذ دیواری ایرانی با پیشرفت صنعت کاغذ دیواری در ایران رشد و توسعه یافته اند. این نوع کاغذ های دیواری دارای کیفیت خوب و در حد کاغذ دیواری خارجی بوده و می توان از آن ها به خوبی برای زیبایی و ایجاد فضای مناسب برای مخاطبان فراهم کرد. استفاده از برندهای مطرح ایرانی می تواند کیفیت مناسب برای طرح چاپی فراهم آورد.

خرید کاغذ دیواری ایرانی

دکور آذین معتبر ترین مدل و نوع های کاغذ دیواری را برای متقاضیان فراهم می نماید. کاغذ دیواری ایرانی هم همانند کاغذ دیواری خارجی عرضه می شود. قیمت جنس ایرانی و خارجی متفاوت هستند ولی انواع طرح ها و مدل های لازم برای مکان های مختلف را می توان روی کاغذ دیواری اجرا نمود. اگر به دنبال خرید کاغذ دیواری ایرانی با کیفیت هستید می توانید به واحد دکور آذین مراجعه نمایید.

کاغذ دیواری ایرانی

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲