۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری اسپرت

جستجوی پیشرفته
طرح
تم
رنگ طرح
متریال
ایرانی/خارجی
تعداد نمایش :
مرتب سازی بر اساس :

کاغذ دیواری اسپرت با طرح های شاد و پر انرژی برای گروه های سنی مختلف بسیار مناسب است. کاغذ دیواری اسپرت برای نوجوانان و جوانان بسیار مناسب هستند و بسیار در این قشر پر طرفدار می باشند. در کاغذ دیواری اسپرت از تصاویر اسپرت استفاده شده و باعث شور و حرارت در مخاطبان می شود. طرح ها و مدل های انتخابی در کاغذ دیواری اسپرت بسیار متنوع بوده و می توان از طرح های پسرانه و یا دخترانه استفاده کرد. انتخاب طرح مناسب برای طرح اسپرت بسته به سلایق مختلف متنوع است. این نوع کاغذ دیواری ها بسیار کاربردی بوده و برای اقشار مختلف در سنین مختلف قابل استفاده هستند. تصاویر ورزشی می تواند در انرژی بخشی به افراد بسیار تاثیر داشته باشند.

کاغذ دیواری اسپرت سه بعدی

فراهم شدن امکان ایجاد تصاویر سه بعدی در کاغذ دیواری باعث ایجاد تصاویر ویژه و مناسب برای مخاطبان شده است. طرح اسپرت را نیز می توان به صورت سه بعدی تهیه کرد که زیبایی چند برابر پیدا می کند. می توان با استفاده از تصاویر سلبریتی های معروف برای جوانان و نوجوانان اقدام به چاپ کاغذ دیواری اسپرت کرد و محیطی شاد و مهیج را برای آن ها فراهم نمود. فراهم شدن چاپ طرح اسپرت و سه بعدی امکان ایجاد فضای طبیعی و منحصر به فرد را برای افراد امکان پذیر ساخته است.

کاغذ دیواری اسپرت

برای خرید کاغذ دیواری اسپرت ابتدا بایستی دید کاغذ دیواری برای چه قشری تهیه می شود. طرح اسپرت دخترانه و یا طرح اسپرت پسرانه می توانند متفاوت باشند چرا که سلایق دو قشر متفاوت است. انتخاب طرح اسپرت متناسب با مکان های مختلف نیز متنوع است. شما به مراتب در آرایشگاه ها شاهد نصب کاغذ دیواری ها بوده اید. استفاده از طرح اسپرت در این مکان ها بسیار مناسب است و طرح های ویژه خود را دارند. بایستی دقت کنید وسایل با کاغذ دیواری اسپرت بایستی تناسب و هماهنگی داشته باشد تا زیبایی محیط فراهم شود. استفاده از طرح های چهره های ورزشی می تواند طرح های مناسبی برای طرح اسپرت باشد.

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲