۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری اسپرت

کاغذ دیواری اسپرت ، کاغذ دیواری اسپرت سه بعدی ، خرید کاغذ دیواری اسپرت ، فروش کاغذ دیواری اسپرت. کاغذ دیواری اسپرت برای نوجوانان و جوانان بسیار مناسب هستند و بسیار در این قشر پر طرفدار می باشند. در کاغذ دیواری اسپرت از تصاویر اسپرت استفاده شده و باعث شور و حرارت در مخاطبان می شود. طرح ها و مدل های انتخابی در کاغذ دیواری اسپرت بسیار متنوع بوده و می توان از طرح های پسرانه و یا دخترانه استفاده کرد. انتخاب طرح مناسب برای کاغذ دیواری اسپرت بسته به سلایق مختلف متنوع است. این نوع کاغذ دیواری ها بسیار کاربردی بوده و برای اقشار مختلف در سنین مختلف قابل استفاده هستند.

کاغذ دیواری اسپرت سه بعدی

فراهم شدن امکان ایجاد تصاویر سه بعدی در کاغذ دیواری باعث ایجاد تصاویر ویژه و مناسب برای مخاطبان شده است. کاغذ دیواری اسپرت را نیز می توان به صورت سه بعدی تهیه کرد که زیبایی چند برابر پیدا می کند. می توان با استفاده از تصاویر سلبریتی های معروف برای جوانان و نوجوانان اقدام به چاپ کاغذ دیواری اسپرت کرد و محیطی شاد و مهیج را برای آن ها فراهم نمود. فراهم شدن چاپ کاغذ دیواری اسپرت و سه بعدی امکان ایجاد فضای طبیعی و منحصر به فرد را برای افراد امکان پذیر ساخته است.

کاغذ دیواری اسپرت

برای خرید کاغذ دیواری اسپرت ابتدا بایستی دید کاغذ دیواری برای چه قشری تهیه می شود. کاغذ دیواری اسپرت دخترانه و یا کاغذ دیواری اسپرت پسرانه می توانند متفاوت باشند چرا که سلایق دو قشر متفاوت است. انتخاب کاغذ دیواری اسپرت متناسب با مکان های مختلف نیز متنوع است. شما به مراتب در آرایشگاه ها شاهد نصب کاغذ دیواری ها بوده اید. استفاده از کاغذ دیواری اسپرت در این مکان ها بیسار مناسب است و طرح های ویژه خود را دارند. بایستی دقت کنید وسایل با کاغذ دیواری اسپرت بایستی تناسب و هماهنگی داشته باشد تا زیبایی محیط فراهم شود. استفاده از طرح های چهره های ورزشی می تواند طرح های مناسبی برای کاغذ دیواری اسپرت باشد.

فیلم پوستر دیواری

فرایند آماده سازی سفارش پوستر دیواری

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲