۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری ارزان قیمت

کاغذ دیواری ارزان قیمت ، کاغذ دیواری ارزان ، خرید کاغذ دیواری ارزان ، فروش کاغذ دیواری ارزان ، قیمت کاغذ دیواری ارزان. برای کاغذ دیواری های مورد استفاده برندها و مدل های مختلف وجود دارد که دارای قیمت متفاوتی بسته به کیفیت و متریال مورد استفاده هستند. قیمت کاغذ دیواری عرضه شده در دکور آذین مناسب یوده و کاغذ دیواری با کیفیت عرضه می شود. در بین کاغذ دیواری ها، کاغذ دیواری های چینی و ایرانی از دسته کاغذ دیواری های ارزان قیمت محسوب می شوند.

کاغذ دیواری ارزان قیمت

کاغذ دیواری های ارزان قیمت دارای کیفیت بالا نیستند. کاغذ دیواری های ارزان قیمت برای کسانی پیشنهاد می شود که به دنبال استفاده از کاغذ دیواری با قیمت پایین هستند. کاغذ دیواری های ارزان قیمت عرضه شده در دکور آذین سعی بر آن بوده که در عین داشتن زیبایی دارای دوام و کیفیت بالاتر هم باشند.

کاغذ دیواری ارزان
فیلم پوستر دیواری

فرایند آماده سازی سفارش پوستر دیواری

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲