جستجوی پیشرفته
طرح
تم
رنگ طرح
متریال
ایرانی/خارجی
تعداد نمایش :
مرتب سازی بر اساس :

کاغذ دیواری اداری برای فراهم کردن محیطی رسمی و شیک بسیار مناسب است .داشتن محیط اداری شیک و زیبا می تواند باعث جلب توجه بیشتر در مخاطب و ایجاد حس آرامش و دلچسب در مخاطبان شود. مراکز اداری از آنجایی که افراد بخصوص کارمندان ساعات زیادی را سپری می کنند بایستی به نحوی باشد که بتواند آرامش را در آن ها تقویت کند. استفاده از کاغذ دیواری ها می تواند محیطی شاد و زیبا را برای کارمندان فراهم نماید. کاغذ دیواری ها می توانند در کنترل نور محیط هم موثر بوده و به این لحاظ نیز بسیار مناسب هستند. استفاده از طرح های متناسب با محیط اداری می تواند در اثر بخشی بیشتر در مخاطبان موثر باشد.

کاغذ دیواری اداری

محیط های اداری از دسته مکان هایی است که همواره از محیط استفاده می کنند. در این محیط ها نمی توان محیط را برای چند روز تخلیه کرد. اگر بخواهیم از روشهای سنتی نظیر رنگ کاری استفاده کنیم، این روش برای محیط اداری مناسب نیست. در حالی که کاغذ دیواری اداری و استفاده از آن باعث شده است از محیط در عین نصب کاغذ دیواری توسط نصاب استفاده کرد. انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری های اداری بسیار مهم است. متناسب بودن رنگ در کاغذ دیواری اداری با محیط اداری می تواند اثر بخشی بیشتری داشته باشد.

کاغذ دیواری اداری

خرید کاغذ دیواری اداری

در محیط های اداری می توان از کاغذ دیواری ها با طرح و رنگ های متنوع استفاده کرد. معمولا طرح هندسی و ساده و کلاسیک و یا طرح های مدرن برای محیط اداری استفاده می شوند. برای انتخاب نوع کاغذ دیواری برای محیط اداری بایستی دو نکته را در نظر بگیریم. اول آنکه کاغذ دیواری اداری در افراد آرامش ایجاد کند و دوم آنکه با فراهم آوردن انرژی لازم برای افراد باعث تسریع فعالیت های کارمندان شود. در محیط های اداری گوناگون می توان از طرح و مدل های مختلف کاغذ دیواری اداری استفاده کرد. برخی از مکان های اداری نیاز به کاغذ دیواری اداری مدرن و برخی به کاغذ دیواری ساده و ... نیاز دارند. برای انتخاب کاغذ دیواری اداری متناسب با خود بهتر است با واحد تهیه و چاپ کاغذ دیواری مشورت کنید و سلایق خود را در انتخاب کاغذ دیواری مناسب لحاظ فرمایید

مقالات مرتبط
قیمت کاغذ دیواری ضد آب
22 مرداد 1398

قیمت کاغذ دیواری ضد آب

با وجود این که قیمت کاغذ دیواری ضد آب نسبت به کاغذ دیواری های معمولی کمی بیشتر است، ولی این نوع کاغذ دیواری ها امکان استفاده از کاغذ دیواری را در محیط های مرطوب نظیر آشپزخانه و حمام میسر ساخته است. امکان ایجاد تصاویر سه بعدی با کاغذ دیواری ضد آب در این مکان ها میتواند باعث ایجاد دکوراسیون منحصر به فردی شود که افراد از بودن در آن لذت می برند.


مرکز فروش کاغذ دیواری پشت چسب دار
12 مرداد 1398

مرکز فروش کاغذ دیواری پشت چسب دار

دکور آذین انواع کاغذ دیواری پشت چسب دار را عرضه نموده و مرکز فروش کاغذ دیواری پشت چسب دار با کیفیت بالا و قیمت مناسب محسوب می شود. این نوع کاغذ دیواری ها نیازمند چسب نبوده و با داشتن چسب در پشت آن ها قابلیت نصب آسان دارند. عرضه طرح های مختلف بر روی کاغذ دیواری پشت چسب دار از مزیت های خرید آن از واحد دکور آذین محسوب می شود. شما با رجوع به واحد چاپی این مرکز می توانید کاغذ دیواری ها و پوستر دیواری دلخواه خود را سفارش دهید. از طریق وب سایت دکور آذین نیز می توانید به سهولت انواع کاغذ دیواری را برای خود سفارش دهید.


خرید اینترنتی کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون
17 خرداد 1398

خرید اینترنتی کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون

خرید اینترنتی کاغذ دیواری سه بعدی پشت تلویزیون و ال سی دی در دکور آذین فراهم شده است. شما تنها با انتخاب طرح دلخواه خود می توانید اقدام به خرید اینترنتی کرده و منظره مناسب و جذاب را در اطراف تلویزیون و ال سی دی خود ایجاد نمایید. سفارش و خرید اینترنتی کاغذ دیواری در دکور آذین باعث صرفه جویی در زمان و هزینه برای شما شده و شما می توانید طرح دلخواه خود را در زمان ممناسب انتخاب و اقدام به سفارش کاغذ دیواری نمایید.


درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲