۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری اداری

جستجوی پیشرفته
طرح
تم
رنگ طرح
متریال
ایرانی/خارجی
تعداد نمایش :
مرتب سازی بر اساس :

کاغذ دیواری اداری برای فراهم کردن محیطی رسمی و شیک بسیار مناسب است .داشتن محیط اداری شیک و زیبا می تواند باعث جلب توجه بیشتر در مخاطب و ایجاد حس آرامش و دلچسب در مخاطبان شود. مراکز اداری از آنجایی که افراد بخصوص کارمندان ساعات زیادی را سپری می کنند بایستی به نحوی باشد که بتواند آرامش را در آن ها تقویت کند. استفاده از کاغذ دیواری ها می تواند محیطی شاد و زیبا را برای کارمندان فراهم نماید. کاغذ دیواری ها می توانند در کنترل نور محیط هم موثر بوده و به این لحاظ نیز بسیار مناسب هستند. استفاده از طرح های متناسب با محیط اداری می تواند در اثر بخشی بیشتر در مخاطبان موثر باشد.

کاغذ دیواری اداری

محیط های اداری از دسته مکان هایی است که همواره از محیط استفاده می کنند. در این محیط ها نمی توان محیط را برای چند روز تخلیه کرد. اگر بخواهیم از روشهای سنتی نظیر رنگ کاری استفاده کنیم، این روش برای محیط اداری مناسب نیست. در حالی که کاغذ دیواری اداری و استفاده از آن باعث شده است از محیط در عین نصب کاغذ دیواری توسط نصاب استفاده کرد. انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری های اداری بسیار مهم است. متناسب بودن رنگ در کاغذ دیواری اداری با محیط اداری می تواند اثر بخشی بیشتری داشته باشد.

کاغذ دیواری اداری

خرید کاغذ دیواری اداری

در محیط های اداری می توان از کاغذ دیواری ها با طرح و رنگ های متنوع استفاده کرد. معمولا طرح هندسی و ساده و کلاسیک و یا طرح های مدرن برای محیط اداری استفاده می شوند. برای انتخاب نوع کاغذ دیواری برای محیط اداری بایستی دو نکته را در نظر بگیریم. اول آنکه کاغذ دیواری اداری در افراد آرامش ایجاد کند و دوم آنکه با فراهم آوردن انرژی لازم برای افراد باعث تسریع فعالیت های کارمندان شود. در محیط های اداری گوناگون می توان از طرح و مدل های مختلف کاغذ دیواری اداری استفاده کرد. برخی از مکان های اداری نیاز به کاغذ دیواری اداری مدرن و برخی به کاغذ دیواری ساده و ... نیاز دارند. برای انتخاب کاغذ دیواری اداری متناسب با خود بهتر است با واحد تهیه و چاپ کاغذ دیواری مشورت کنید و سلایق خود را در انتخاب کاغذ دیواری مناسب لحاظ فرمایید

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲