۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری اداری

کاغذ دیواری اداری ، کاغذ دیواری اداری ارزان ، خرید کاغذ دیواری اداری ، فروش کاغذ دیواری اداری .داشتن محیط اداری شیک و زیبا می تواند باعث جلب توجه بیشتر در مخاطب و ایجاد حس آرامش و دلچسب در مخاطبان شود. مراکز اداری از آنجایی که افراد بخصوص کارمندان ساعات زیادی را سپری می کنند بایستی به نحوی باشد که بتواند آرامش را در آن ها تقویت کند. استفاده از کاغذ دیواری ها می تواند محیطی شاد و زیبا را برای کارمندان فراهم نماید. کاغذ دیواری ها می توانند در کنترل نور محیط هم موثر بوده و به این لحاظ نیز بسیار مناسب هستند. استفاده از طرح های متناسب با محیط اداری می تواند در اثر بخشی بیشتر در مخاطبان موثر باشد.

کاغذ دیواری اداری

محیط های اداری از دسته مکان هایی است که همواره از محیط استفاده می کنند. در این محیط ها نمی توان محیط را برای چند روز تخلیه کرد. اگر بخواهیم از روشهای سنتی نظیر رنگ کاری استفاده کنیم، این روش برای محیط اداری مناسب نیست. در حالی که کاغذ دیواری اداری و استفاده از آن باعث شده است از محیط در عین نصب کاغذ دیواری توسط نصاب استفاده کرد. انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری های اداری بسیار مهم است. متناسب بودن رنگ در کاغذ دیواری اداری با محیط اداری می تواند اثر بخشی بیشتری داشته باشد.

کاغذ دیواری اداری

خرید کاغذ دیواری اداری

در محیط های اداری می توان از کاغذ دیواری ها با طرح و رنگ های متنوع استفاده ارد. معمولا طرح هندسی و ساده و کلاسیک و یا طرح های مدرن برای محیط اداری استفاده می شوند. برای انتخاب نوع کاغذ دیواری برای محیط اداری بایستی دو نکته را در نظر بگیریم. اول آنکه کاغذ دیواری اداری در افراد آرامش ایجاد کند و دوم آنکه با فراهم آوردن انرژی لازم برای افراد باعث تسریع فعالیت های کارمندان شود. در محیط های اداری گوناگون می توان از طرح و مدل های مختلف کاغذ دیواری اداری استفاده کرد. برخی از مکان های اداری نیاز به کاغذ دیواری اداری مدرن و برخی به کاغذ دیواری ساده و ... نیاز دارند. برای انتخاب کاغذ دیواری اداری متناسب با خود بهتر است با واحد تهیه و چاپ کاغذ دیواری مشورت کنید و سلایق خود را در انتخاب کاغذ دیواری مناسب لحاظ فرمایید

فیلم پوستر دیواری

فرایند آماده سازی سفارش پوستر دیواری

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲