جستجوی پیشرفته
طرح
تم
رنگ طرح
متریال
ایرانی/خارجی
تعداد نمایش :
مرتب سازی بر اساس :

کاغذ دیواری اتاق خواب با طرح های زیبا در ایجاد فضای آرامش بخش بسیار تاثیرگذار است. اتاق خواب یکی از مکان های مناسب است که کاغذ دیواری مخصوص به خود را می خواهد. طرح اتاق خواب با ایجاد فضای آرامش بخش برای ساکنان می تواند ایجاد فضای دلنشینی را برای مخاطبان فراهم نماید. کاغذ دیواری اتاق خواب با داشتن طرح ها و الگوهای مناسب می تواند باعث سر زندگی و ایجاد روحیه سالم برای مخاطبان شود.

خرید کاغذ دیواری اتاق خواب

برای خرید کاغذ دیواری اتاق خواب بایستی توجه نمایید که برای هر گروه سنی و مخاطبان مختلف از کاغذ دیواری های مخصوص همان قشر برای اتاق خواب استفاده می شود. طرح اتاق خواب پسرانه و یا دخترانه نیازمند طرح ها و الگوهای خاص مربوط به خود است. یا طرح اتاق خواب کودک با بزرگ سال بسیار متفاوت است و بایستی متناسب با همان قشر اقدام به انتخاب کاغذ دیواری نمود.

کاغذ دیواری اتاق خواب

کاغذ دیواری اتاق خواب کودک

کودکان دارای روحیه لطیف و پاکی هستند که نیازمند استفاده از کاغذ دیواری ها با طرح مخصوص آن ها می باشد. کاغذ دیواری اتاق خواب کودک بایستی به نحوی باشد که شور و نشاط و حس شادی را در کودک القا نماید. استفاده از رنگ های شاد در این امر بسیار موثر و کاربردی است که برای انتخاب این رنگ ها نیاز به تجربه و شناخت اصولی رنگ ها بر روی کاغذ دیواری است.استفاده از طرح های کارتونی بر روی طرح اتاق خواب می تواند باعث ایجاد فضای جذاب برای کودکان شود. استفاده از طرح های سه بعدی و طرح فرشتگان نیز برای کودکان توصیه می شود.

کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوان

نوجوانان سرشار از شور و نشاط هستند که نیازمند بکار بردن طرح های خاص مربوط به آن ها در طرح اتاق خواب نوجوانان است. استفاده از طرح های شیک و بویژه طرح های اسپرت می تواند الگوهای مناسبی برای این دسته از عزیزان باشد. بهتر است برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوانان از سلایق خود این قشر استفاده کرده و اقدام به سفارش کاغذ دیواری نمایید. برای الگوهای مختلف طرح اتاق خواب نوجوانان تنوع و گستره فراوانی وجود دارد.

مقالات مرتبط
قیمت کاغذ دیواری ضد آب
22 مرداد 1398 قیمت کاغذ دیواری ضد آب

با وجود این که قیمت کاغذ دیواری ضد آب نسبت به کاغذ دیواری های معمولی کمی بیشتر است، ولی این نوع کاغذ دیواری ها امکان استفاده از کاغذ دیواری را در محیط های مرطوب نظیر آشپزخانه و حمام میسر ساخته است. امکان ایجاد تصاویر سه بعدی با کاغذ دیواری ضد آب در این مکان ها میتواند باعث ایجاد دکوراسیون منحصر به فردی شود که افراد از بودن در آن لذت می برند.

ادامه مطلب ...
مدل کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوان دخترانه
11 تیر 1398 مدل کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوان دخترانه

برای انتخاب مدل کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوان دخترانه مناسب می توانید به دکور آذین مراجعه نمایید. دکور آذین انواع مدل کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوان را در زیباترین طرح های ممکن و قیمت مناسب بخصوص برای دختران فراهم آورده است. دختران دارای روحیات خاص خود بخصوص در سنین نوجوانی و جوانی هستند که نیازمند طرح ها و مدل های خاص این سنین برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری هستند.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه
15 آبان 1398 قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذهای دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲