۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری اتاق خواب

جستجوی پیشرفته
طرح
تم
رنگ طرح
متریال
ایرانی/خارجی
تعداد نمایش :
مرتب سازی بر اساس :

کاغذ دیواری اتاق خواب با طرح های زیبا در ایجاد فضای آرامش بخش بسیار تاثیرگذار است. اتاق خواب یکی از مکان های مناسب است که کاغذ دیواری مخصوص به خود را می خواهد. طرح اتاق خواب با ایجاد فضای آرامش بخش برای ساکنان می تواند ایجاد فضای دلنشینی را برای مخاطبان فراهم نماید. کاغذ دیواری اتاق خواب با داشتن طرح ها و الگوهای مناسب می تواند باعث سر زندگی و ایجاد روحیه سالم برای مخاطبان شود.

خرید کاغذ دیواری اتاق خواب

برای خرید کاغذ دیواری اتاق خواب بایستی توجه نمایید که برای هر گروه سنی و مخاطبان مختلف از کاغذ دیواری های مخصوص همان قشر برای اتاق خواب استفاده می شود. طرح اتاق خواب پسرانه و یا دخترانه نیازمند طرح ها و الگوهای خاص مربوط به خود است. یا طرح اتاق خواب کودک با بزرگ سال بسیار متفاوت است و بایستی متناسب با همان قشر اقدام به انتخاب کاغذ دیواری نمود.

کاغذ دیواری اتاق خواب

کاغذ دیواری اتاق خواب کودک

کودکان دارای روحیه لطیف و پاکی هستند که نیازمند استفاده از کاغذ دیواری ها با طرح مخصوص آن ها می باشد. کاغذ دیواری اتاق خواب کودک بایستی به نحوی باشد که شور و نشاط و حس شادی را در کودک القا نماید. استفاده از رنگ های شاد در این امر بسیار موثر و کاربردی است که برای انتخاب این رنگ ها نیاز به تجربه و شناخت اصولی رنگ ها بر روی کاغذ دیواری است.استفاده از طرح های کارتونی بر روی طرح اتاق خواب می تواند باعث ایجاد فضای جذاب برای کودکان شود. استفاده از طرح های سه بعدی و طرح فرشتگان نیز برای کودکان توصیه می شود.

کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوان

نوجوانان سرشار از شور و نشاط هستند که نیازمند بکار بردن طرح های خاص مربوط به آن ها در طرح اتاق خواب نوجوانان است. استفاده از طرح های شیک و بویژه طرح های اسپرت می تواند الگوهای مناسبی برای این دسته از عزیزان باشد. بهتر است برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوانان از سلایق خود این قشر استفاده کرده و اقدام به سفارش کاغذ دیواری نمایید. برای الگوهای مختلف طرح اتاق خواب نوجوانان تنوع و گستره فراوانی وجود دارد.

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲