۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

کاغذ دیواری اتاق خواب

کاغذ دیواری اتاق خواب ، قیمت کاغذ دیواری اتاق خواب ، خرید کاغذ دیواری اتاق خواب . اتاق خواب یکی از مکان های مناسب است که کاغذ دیواری مخصوص به خود را می خواهد. کاغذ دیواری اتاق خواب با ایجاد فضای آرامش بخش برای ساکنان می تواند ایجاد فضای دلنشینی را برای مخاطبان فراهم نماید. کاغذ دیواری اتاق خواب با داشتن طرح ها و الگوهای مناسب می تواند باعث سر زندگی و ایجاد روحیه سالم برای مخاطبان شود.

خرید کاغذ دیواری اتاق خواب

برای خرید کاغذ دیواری اتاق خواب بایستی توجه نمایید که برای هر گروه سنی و مخاطبان مختلف از کاغذ دیواری های مخصوص همان قشر برای اتاق خواب استفاده می شود. کاغذ دیواری اتاق خواب پسرانه و یا کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه نسازمند طرح ها و الگوهای خاص مربوط به خود است. یا کاغذ دیواری اتاق خواب کودک با بزرگ سال بسیار متفاوت است و بایستی متناسب با همان قشر اقدام به انتخاب کاغذ دیواری نمود.

کاغذ دیواری اتاق خواب

کاغذ دیواری اتاق خواب کودک

کودکان دارای روحیه لطیف و پاکی هستند که نیازمند استفاده از کاغذ دیواری ها با طرح مخصوص آن ها می باشد. کاغذ دیواری اتاق خواب کودک بایستی به نحوی باشد که شور و نشاط و حس شادی را در کودک القا نماید. استفاده از رنگ های شاد در این امر بسیار موثر و کاربردی است که برای انتخاب این رنگ ها نیاز به تجربه و شناخت اصولی رنگ ها بر روی کاغذ دیواری است.استفاده از طرح های کارتونی بر روی کاغذ دیواری اتاق خواب می تواند باعث ایجاد فضای جذاب برای کودکان شود. استفاده از طرح های سه بعدی و طرح فرشتگان نیز برای کودکان توصیه می شود.

کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوان

نوجوانان سرشار از شور و نشاط هستند که نیازمند بکار بردن طرح های خاص مربوط به آن ها در کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوانان است. استفاده از طرح های شیک و بویژه طرح های اسپرت می تواند الگوهای مناسبی برای این دسته از عزیزان باشد. بهتر است برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوانان از سلایق خود این قشر استفاده کرده و اقدام به سفارش کاغذ دیواری نمایید. برای الگوهای مختلف کاغذ دیواری اتاق خواب نوجوانان تنوع و گستره فراوانی وجود دارد.

فیلم پوستر دیواری

فرایند آماده سازی سفارش پوستر دیواری

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲