۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵
سبد خرید
مبلغ کل :
0 تومان

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ، قیمت کاغذ دیواری . کاغذ دیواری پوششی مناسب برای فضای داخلی است. کاغذ دیواری را می توان با چسباندن به دیوارهای داخلی جهت زیباسازی محیط داخلی استفاده کرد. انتخاب طرح های دلخواه کاغذ دیواری برای دکوراسیون داخلی همراه با مشاوره های لازم در گروه دکور آذین انجام می شود.

کاغذ دیواری پذیرایی

کاغذ دیواری پذیرایی متناسب با دکوراسیون انتخاب می گردد. سلیقه مشتری نیز برای انتخاب کاغذ دیواری بسیار مهم است. همواره تناسب داشتن رنگ و طرح کاغذ دیواری با مبل ها و فرش ها و وسایل می تواند به محیط شما جلوه و زیبایی بیشتری دهد. یکی از اساسی ترین مکان ها که مشتریان به زیبایی آن می اندیشند محل پذیرایی است که با انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی زیبا می توان به زیباسازی محیط کمک کرد. یکی از مواردی که از موارد پر کاربرد کاغذ دیواری است، کاغذ دیواری پذیرایی است. اتاق پذیرایی یکی از مکان های مهم برای دکوراسیون است که داشتن کاغذ دیواری پذیرایی می تواند به زیبا تر نشان دادن آن کمک فراوانی نماید. بایستی بین وسایل اتاق پذیرایی و کاغذ دیواری پذیرایی تناسب و هماهنگی وجود داشته باشد تا زیبایی بیشتر برای پذیرایی فراهم شود.

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری سه بعدی

پیشرفت فرایند چاپ کاغذ دیواری باعث شده است امکان چاپ تصاویر سه بعدی بر روی کاغذ دیواری فراهم شود. با چاپ توسط دستگاه های چاپ خاص امکان ایجاد فضای سه بعدی و زیبا برای مخاطبان فراهم شده است. این نوع کاغذ دیواری بسیار زیبا بوده و امکان ایجاد فضای طبیعی و دلنشین را برای مخاطب فراهم کرده است. در کاغذ دیواری های سه بعدی با ایجاد حاشیه های روشن و تاریک فضای سه بعدی و طبیعی فراهم می شود که بسیار زیبا و دلنشین است

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری اتاق خواب

اتاق خواب یکی از مکان هایی است که از کاغذ دیواری به شکل مناسب می توان در آن استفاده کرد. ایجاد فضای آرامش بخش با کاغذ دیواری حسن و مزیتی است که با سایر روشهای زیبایی دکوراسیون به دست نمس آید. اتاق خواب کودک می تواند با تصاویر دوست داشتنی این قشر همراه شده و محیطی شاد و آرامش بخش را برای آن ها فراهم نماید.

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری ارزان

کاغذ دیواری می تواند ارزان به حساب آید زیرا برای رنگ آمیزی کردن نیاز به مدت زمان بالایی است و بعد از رنگ آمیزی بایستی برای تغییر رنگ محیط دوباره رنگ آمیزی انجام شود که زمان بالایی را مصرف می کند ولی با کاغذ دیواری سریعا می توان عملیات نصب و تعویض کاغذ دیواری را انجام داد. برای رنگ آمیزی نیاز به تخلیه محیط است ولی امکان نصب آسان کاغذ دیواری بر روی دیوار باعث شده است نیاز به تخلیه محیط زندگی نباشد.

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری خارجی و ایرانی

در گروه دکور آذین انواع کاغذ دیواری خارجی و ایرانی عرضه می شود. در گروه دکور آذین انواع برندهای مطرح کاغذ دیواری با بالاترین کیفیت ممکن عرضه می شود. کاغذ دیواری ها در دو نوع ایرانی و خارجی عرضه می شوند کاغذ دیواری خارجی معمولا عمر بالاتر و قابلیت شست و شو دارند. بایستی برای محیط دلخواه خود کاغذ دیواری را انتخاب کنید که هم دارای کیفیت بالا بوده و هم زیبایی مناسب را برای محیط فراهم نماید.

کاغذ دیواری
فیلم کاغذ دیواری

فرایند آماده سازی سفارش کاغذ دیواری

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲