۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

لوستر و آباژور

لوستر و آباژور هم کاربرد تامین روشنایی داشته و هم با زیبایی خاصی که دارند، در دکوراسیون و زیباسازی محیط بسیار مناسب است. لوستر و آباژور کاربرد زینتی داشته و بخوبی می توانند فضای لوکس و دلنشینی را برای مخاطبان فراهم کنند. لوستر و آباژور دارای تنوع طرح و مدل می باشد که فضای آذین بندی فضای دکوراسیون بسیار مناسب و کاربردی است.

آباژور نور را به پایین هدایت می کند و دارای پایه و کلاهک مخصوص خود است. نور داخل آباژور به پایین هدایت می شود. تامین روشنایی با لوستر و آباژور شرایط و زیبایی خاص خود را دارد که کاربرد زینتی خاص خود را دارند. لوسترها با ده ها لامپ برای روشنایی استفاده می شوند. لوسترها را می توان برای سقف، آشپزخانه، آیز، کلاسیک و... استفاده کرد. لوسترها بسیار مناسب بخصوص برای مکان های پذیرایی می باشند. لوستر مورد استفاده شما بایستی متناسب با فضای مورد نظر و تناسب با دکوراسیون داشته باشد. لوسترها دارای نور فراوان و زیبایی منحصر به فردی می باشند که زیبایی منحصر به فردی را برای محیط فراهم می نماید.

فیلم لوستر و آباژور

فرایند آماده سازی سفارش لوستر و آباژور

مقالات مرتبط

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست؟

کاغذ دیواری چیست . کاغذ دیواری روکشی مناسب برای پوشاندن دیوارها است که می تواند حاوی طرح ها و مدل های مختلف و متنوع باشد. کاغذ دیواری ها دارای تنوع نوع و کاربرد بوده که بر این اساس دارای تفاوت قیمت و کاربری متفاوت هستند. با چسب مخصوص کاغذ دیواری را به دیوار الصاق می کنند.

ادامه مطلب ...
کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری

کاغذ دیواری پوستری دسته ای جدید از انواع کاغذ دیواری محسوب می شود که کابرد فراوان بخصوص در دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. کاغذ دیواری پوستری با نمایش تصاویر زیبا و مورد علاقه شما می تواند بخوبی در محیط استفاده شود و محیطی آرام و زیبا را برای شما و بازدید کنندگان فراهم نماید.

ادامه مطلب ...
آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی و مقایسه با سقف کاذب معمولی

آسمان مجازی نوع جدیدی از سقف های همراه با طرح و نقش است که می تواند حاوی ایده های نوینی باشد. در اصل آسمان مجازی نوعی پیشرفته تر و بسیار جذاب تر و دل نشین تر از سقف های کاذب معمولی است. آسمان مجازی دارای جذابیت بالایی است.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲