لوستر و آباژور هم کاربرد تامین روشنایی داشته و هم با زیبایی خاصی که دارند، در دکوراسیون و زیباسازی محیط بسیار مناسب است. لوستر و آباژور کاربرد زینتی داشته و بخوبی می توانند فضای لوکس و دلنشینی را برای مخاطبان فراهم کنند. لوستر و آباژور دارای تنوع طرح و مدل می باشد که فضای آذین بندی فضای دکوراسیون بسیار مناسب و کاربردی است.

آباژور نور را به پایین هدایت می کند و دارای پایه و کلاهک مخصوص خود است. نور داخل آباژور به پایین هدایت می شود. تامین روشنایی با لوستر و آباژور شرایط و زیبایی خاص خود را دارد که کاربرد زینتی خاص خود را دارند. لوسترها با ده ها لامپ برای روشنایی استفاده می شوند. لوسترها را می توان برای سقف، آشپزخانه، آیز، کلاسیک و... استفاده کرد. لوسترها بسیار مناسب بخصوص برای مکان های پذیرایی می باشند. لوستر مورد استفاده شما بایستی متناسب با فضای مورد نظر و تناسب با دکوراسیون داشته باشد. لوسترها دارای نور فراوان و زیبایی منحصر به فردی می باشند که زیبایی منحصر به فردی را برای محیط فراهم می نماید.

فیلم لوستر و آباژور

فرایند آماده سازی سفارش لوستر و آباژور

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری ، پوستر دیواری ، انواع تابلو ها و طرح های سقفی و ... را با جدیدترین و زیباترین طرح ها ارایه می دهد. برای قیمت کاغذ دیواری و سایر محصولات دکوراسیون داخلی تماس بگیرید.

پیوند های مرتبط

مجوزهای وب و سئو