۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

لوستر و آباژور

لوستر و آباژور هم کاربرد تامین روشنایی داشته و هم با زیبایی خاصی که دارند، در دکوراسیون و زیباسازی محیط بسیار مناسب است. لوستر و آباژور کاربرد زینتی داشته و بخوبی می توانند فضای لوکس و دلنشینی را برای مخاطبان فراهم کنند. لوستر و آباژور دارای تنوع طرح و مدل می باشد که فضای آذین بندی فضای دکوراسیون بسیار مناسب و کاربردی است.

آباژور نور را به پایین هدایت می کند و دارای پایه و کلاهک مخصوص خود است. نور داخل آباژور به پایین هدایت می شود. تامین روشنایی با لوستر و آباژور شرایط و زیبایی خاص خود را دارد که کاربرد زینتی خاص خود را دارند. لوسترها با ده ها لامپ برای روشنایی استفاده می شوند. لوسترها را می توان برای سقف، آشپزخانه، آیز، کلاسیک و... استفاده کرد. لوسترها بسیار مناسب بخصوص برای مکان های پذیرایی می باشند. لوستر مورد استفاده شما بایستی متناسب با فضای مورد نظر و تناسب با دکوراسیون داشته باشد. لوسترها دارای نور فراوان و زیبایی منحصر به فردی می باشند که زیبایی منحصر به فردی را برای محیط فراهم می نماید.

فیلم لوستر و آباژور

فرایند آماده سازی سفارش لوستر و آباژور

مقالات مرتبط

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟

دیوار پشت تلویزیون کانون توجه مخاطبان در محیط محسوب می شود، بنابراین زیباسازی آن و ایجاد جذابیت بصری برای آن بسیار مهم است. برای این سوال که دیوار پشت تلویزیون را چگونه طراحی کنیم؟ پیشنهاد ما استفاده از کاغذ دیواری برای طراحی پشت تلویزیون است.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری سفارشی را در دکور آذین تجربه نمایید. انوع برندهای مطرح با قیمت مناسب در این مرکز ارایه می شوند. با اندازه گیری متراژ مورد استفاده خود، تعداد رول را با قیمت مناسب سفارش داده و اقدام به زیباسازی دکوراسیون داخلی خود نمایید.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

چاپ کاغذ دیواری در مجموعه دکور آذین با قیمت مناسب انجام می شود، جهت استعلام قیمت با ما تماس بگیرید. اما در تعیین قیمت نهایی کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار هستند؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی کاغذ دیواری را مورد بررسی قرار می دهیم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲