۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲
۰۲۱ - ۸۸۵۲۰۷۹۳
تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

لوستر و آباژور

لوستر و آباژور هم کاربرد تامین روشنایی داشته و هم با زیبایی خاصی که دارند، در دکوراسیون و زیباسازی محیط بسیار مناسب است. لوستر و آباژور کاربرد زینتی داشته و بخوبی می توانند فضای لوکس و دلنشینی را برای مخاطبان فراهم کنند. لوستر و آباژور دارای تنوع طرح و مدل می باشد که فضای آذین بندی فضای دکوراسیون بسیار مناسب و کاربردی است.

آباژور نور را به پایین هدایت می کند و دارای پایه و کلاهک مخصوص خود است. نور داخل آباژور به پایین هدایت می شود. تامین روشنایی با لوستر و آباژور شرایط و زیبایی خاص خود را دارد که کاربرد زینتی خاص خود را دارند. لوسترها با ده ها لامپ برای روشنایی استفاده می شوند. لوسترها را می توان برای سقف، آشپزخانه، آیز، کلاسیک و... استفاده کرد. لوسترها بسیار مناسب بخصوص برای مکان های پذیرایی می باشند. لوستر مورد استفاده شما بایستی متناسب با فضای مورد نظر و تناسب با دکوراسیون داشته باشد. لوسترها دارای نور فراوان و زیبایی منحصر به فردی می باشند که زیبایی منحصر به فردی را برای محیط فراهم می نماید.

فیلم لوستر و آباژور

فرایند آماده سازی سفارش لوستر و آباژور

مقالات مرتبط

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه

خرید پوستر دیواری با طرح دلخواه با قیمت مناسب و ارزان را در دکور آذین تجربه نمایید. این مرکز چاپی انواع طرح های کاغذ دیواری و پوستر دیواری را متناسب با سلایق مختلف تهیه کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. چاپ کاغذ دیواری های سه بعدی برای ایجاد فضای طبیعی و دلنشین بسیار مناسب می باشد.

ادامه مطلب ...
خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب

برای خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب می توانید به واحد کاغذ دیواری و پوستر دیواری دکور آذین مراجعه نمایید. این مرکز یکی از معتبر ترین مراکز تهیه و چاپ کاغذ دیواری با قیمت مناسب در تهران محسوب می شود. فراهم شدن امکانات انلاین سفارش کاغذ دیواری در این مرکز فراهم شده است.

ادامه مطلب ...
قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

قیمت چاپ کاغذ دیواری با طرح دلخواه

با قیمت چاپ کاغذ دیواری ارزان در مجموعه دکور آذین می توانید به بهترین نحو طرح دلخواه و سفارشی خود را برای کاغذ دیواری و پوستر دیواری داشته باشید. اما در تعیین قیمت چاپ کاغذ دیواری چه عواملی تاثیر گذار است؟ در این نوشتار عوامل تعیین کننده در قیمت نهایی چاپ را مورد بررسی می نماییم.

ادامه مطلب ...

درباره ما

دکور آذین باسابقه ده ساله فعالیت در امور فرهنگی و هنری باهدف نوآوری در ارائه خدمات، مساعی خود را در ارتقاء وضعیت موجود و تامین نیازهای آتی مشتریان در بخشهای مختلف مبذول نموده است. دکور آذین چاپ و تهیه کاغذ دیواری و پوستر دیواری را با جدیدترین و زیباترین طرح ها با قیمت کاغذ دیواری و قیمت پوستر دیواری مناسب ارایه می دهد.

پیوند های مرتبط

تماس با ما

تهران - خیابان بهشتی - خیابان پاکستان - کوچه ساوجی نیا - پلاک ۸۵

۸۸۵۲۴۳۶۸ (۰۲۱)
۸۸۵۲۰۷۹۳ (۰۲۱)
۰۹۱۹۱۷۸۹۳۳۲